Rüyada Arkadaşlarını Görmek

Rüyada Arkadaşlarını Görmek:
Rüyada arkadaşlarını görmek, rüyayı gören kişinin, arkadaşları ile arasındaki saygının, sevginin, birlik ve beraberliğin ne kadar kuvvetli olduğuna, hiç kimse tarafından bozulamayacağına ve tüm arkadaşlara bir şekilde büyük faydalar sağlayacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, hayat içerisinde karşılaşabileceği ve yaşayabileceği sıkıntılı ve sorunlu durumlardan ötürü çok büyük endişeler duyduğuna işaret eder.

Rüyada Arkadaşlarını Kaybetmek:
Rüyayı gören kişinin, geçmişine, geçmişte yaşadığı olaylara ve kişilere çok özlem duyduğuna, eski günlerine geri dönmek ve o günleri tekrar yaşamak, içinde ukde kalan şeyleri gerçekleştirmek ve çok sevdiği insanlar ile tekrar vakit geçirmek istediğine delalet eder.

Rüyada Arkadaşlarını Öldürmek:
Rüya sahibinin, iş hayatında kazandığı büyük başarılar ve yüklü miktarda paralar sayesinde çok sevdiği ve değer verdiği arkadaşlarına yardım edeceğine, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine ve parasal olarak da çok büyük bir destek vereceğine delalet eder.

Rüyada Arkadaşlarını Dövmek:
Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatta arkadaşlık ettiği bir kişinin, uzun zamandan beri devam eden bir sorununu çözmek için önayak olacağına, suçlandığı bir durumda aklanmasını sağlayacağına ve iş hayatındaki bir hatasını kapatarak kötü durumlara düşmesini engellemeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşlarını Kavga Ederken Görmek:
Rüyayı gören kişinin, hayatta değer verdiği ve sevdiği arkadaşlarının bir kişiye ait bir sır hakkında konuştuklarını göreceğine, bu yüzden arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına ve iki tarafında çok üzüleceklerine işaret eder.

Rüyada Arkadaşlarını Hamile Görmek
Rüya sahibinin, arkadaşlarının ortak olarak yapacağı bir iş hakkında müjdeli bir haber alacağına, bu iş konusunda arkadaşlarına çok büyük bir destek vereceğine ve elinden gelen tüm yardımı yerine getireceğine alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. nursima dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 2. turgay_hazar dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 3. sevda22 dedi ki:

  Rüyada Arkadaşlarını Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 4. Mahmut dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 5. Abdullah dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 6. kalp dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 7. selenay dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle