Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek:
Rüyada arkadaşını hamile görmek, rüya sahibinin, iş hayatında çok sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşayacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, aldığı tüm önlemlerin yetersiz kalacağına, bu sorunların ve sıkıntıların aile hayatına da yansıması ile çok büyük üzüntü duyulacağına ve rüyayı gören kişinin ağzının tadının kaçacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşının Hamile Olduğunu Görmek:
Rüya sahibinin, rüyada hamile olarak gördüğü arkadaşına uzak bir yerden hayırlı bir haber geleceğine, bu haberin çok güzel gelişmelere vesile olacağına ve yüklü miktarda para kazandıracağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşının Hamile Olduğunu Duymak:
Rüyada görülen arkadaşın çok büyük işlere imza atacağına, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına ve çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Olan Arkadaşını Görmek:
Görülen arkadaşın çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve bu işlerde çok büyük başarılara imza atıp çok iyi yerlere geleceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine işaret  eder.

Rüyada Bayan Arkadaşını Hamile Görmek:
Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve çok kötü durumlar ile karşılaşacağına, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, bu yüzden rüya sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına işaret eder.

Rüyada Kız Arkadaşını Hamile Görmek:
Yolunda giden işlerin bir anda çok kötüye döneceğine, rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına ve üzüntülerinin ve sıkıntılarının daha da büyüyeceğine rivayet eder. Ve bu sorunların ailesine ve sosyal hayatına etki ederek ailesi ve arkadaşları ile tartışma yaşayacağına da işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. cemal dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 2. astraa dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 3. erdem dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 4. erdem dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 5. cemal dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

BİR YORUM YAZ
site ekle