Rüyada Arkadaşını Görmek

Rüyada Arkadaşını Görmek:
Rüyada arkadaşını görmek, hayatta başarılı olmaya, büyük adımlar atmaya, önemli kararlar almaya ve rüya sahibinin beklentilerinin kendi isteği doğrultusunda yerine gelmesine rivayet edilir. Kişi, bilhassa meslek hayatında kendini ileri götürecek, geliştirecek ve daha yüksek bir makama taşıyacak işler yapacağı bu sayede vizyonun da artacağı anlamına gelir. Rüyada arkadaşını görmek, mutluluk verecek güzel haberler almaya, takdir görecek ve yüceltilecek işler yapmaya işaret edilir.

Rüyada Arkadaşını Ölmüş Görmek:
Rüyada arkadaşını ölmüş görmek, rüyanın tam aksine o kişinin yani rüya sahibinin rüyasında gördüğü kişinin ömrünün uzun olacağı ve rüya sahibinin o kimsenin kendisine mutluluk verecek güzel ve hayırlı haberlerini alacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek:
Rüyada arkadaşını hamile görmek, rüya sahibi ile değil, rüyayı gören kişinin gördüğü insan üzerinden tabir edilir ve hamile olduğu görülen arkadaşın güzel gelişmeler yaşayacağı ve bunun da rüya sahibinin kulağına geleceği ve kendisinin arkadaşı adına çok sevineceğine yorumlanır.

Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek:
Bir kişi eğer rüyasında bir arkadaşını gelinlikle görürse o kişinin maddi imkanlarının artmasını sağlayacak bir iş alacağına, kazancının artacağına, evindeki nimetin de, huzurun da çoğalacağına rivayet edilir aynı zamanda sürpriz bir paket almaya delalet eder.

Rüyada Arkadaşını Dövmek:
Rüyada arkadaşını dövdüğünü gören kişi o kimseye bir konuda yardımcı olacak, onun bir eksiğini giderecek, ayıbını örtecek ya da bir derdini dinleyerek ona akıl verecek demektir. Bu rüya arkadaşlığın ve dostluğun pekişeceği ve aradaki bağın daha fazla kuvvetleneceğine delalet eder.

Rüyada Arkadaşını Öldürmek:
Rüyada arkadaşını öldürmek, rüyayı gören kişinin, genişliğe çıkacağına, hayırlı işlerde yer alacağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine ve bol ve bereketli kazanç elde edeceğine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. baby2674 dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 2. ally dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 3. alev dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 4. mopus43 dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 5. Bu adam dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 6. mavi_m dedi ki:

  Ben bu A yazısını begenırım

 7. hamit dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle