Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek

Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek:
Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek, eğer o arkadaşınız bekarsa yakında kısmetinin çıkmasına ve hayırlı bir evlilik yapmasına; eğer evli birisi bu rüyayı görmüşse eşi ile arasında huzura ve güzel bir geçime yorumlanır. Bazen de bu rüya arkadaşınızın başına gelecek güzel bir hadiseye, yakında mutlu olacağı bir haber almaya veya o arkadaşınızdan göreceğiniz iyiliğe de delalet eder.

Rüyada Gelinlik Giyen Bir Kadın Görmek:
Rüyada tanımadığınız bir kadının gelinlik giymesi alacağınız hayırlı bir habere yorumlanır. Bu rüya, gören kişi için mutlu bir geleceğe, bereket ve bollukla geçecek bir ömre, saflık ve temizliğe, iyi huylu ve geçimi güzel bir kadına, yakında iyi insanlar arasında bir cemaat içinde bulunmaya delalet eder.

Rüyada Siyah Gelinlik Giymek:
Rüyasında siyah bir gelinlik giyen kişi kendisi için hayırsız bir istekte bulunur veya zarara girmesine neden olacak bir dua eder. Bu rüya bazen de karşınıza çıkacak hayırsız bir kısmete, evlilik hayatında bazı zorluklar yaşamaya, bazı durumlarda sıkıntı ve üzüntüye de yorumlanır. Beyaz gelinlik ise müjdeye, hayırlı haberlere, sevindirici havadisler almaya delalet eder.

Rüyada Kabarık Gelinlik Görmek:
Kabarık gelinlik nimet sahibi olmak, bolluk bereket, elinize geçecek çokça para, mal mülk sahibi olmak, sıkıntılardan kurtulup feraha ermek, her anlamda güzel geçecek bir ömür, hayırlı bir kısmet ve iyi bir evlilik olarak tabir edilir.

Rüyada Gelinliğin Yırtılması:
Rüyada gelinliğin yırtıldığını görmek, çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, evlilik yaşamınızda birtakım sıkıntılarla yüzleşmenize, eşler arasında çıkacak olan bazı tartışmalara, aile saadetini bozacak hareketlere yorumlanır. Yırtılan gelinliğin dikilmesi ise, huzursuzlukların dinmesine, eşler için iyi geçime, ailede karşılıklı sevgi ve saygıya, hoş olmayan bazı tartışmaların bitip yerini mutluluğa ve huzura bırakmasına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. refaba_2014 dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 2. cevat dedi ki:

  cok güzel bir site A kategorisi hemde

 3. olimpus dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 4. Ferhat dedi ki:

  Beğendim. Admin

 5. turker dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 6. sonyolcu dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 7. olimpus dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle