Rüyada Arı Öldürmek

Rüyada Arı Öldürmek:
Rüyada arı öldürmek, mal kaybına delalet eder. Rüya sahibi özellikle iş hayatındaki yanlış seçenekleriyle zarar uğrar ve mallarını, parasını kaybetme riskiyle karşılaşır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada arı öldürmek, düşmanlara korku salmaya işaret eder. Rüya sahibi onlara karşı üstünlüğünü gösterir ve onları etkisiz hale getirir. Ayrıca hayırlı işlere yorumlanır. Ancak genel kabul edilen görüşe göre, olumsuz olaylar gerçekleşecek demektir.

Rüyada Arı Öldürmeye Çalışmak:
Rüyada arı öldürmeye çalışmak, bazı girişilen işlerde sonuca gidememek anlamına gelir. Çok istenilen ve uzun süredir beklenen şeyler hüsranla sonuçlanacak ve rüya sahibi sonunda pes edecektir. Rüya sahibinin yapacağı işler bazı kişileri kızdıracak ve karşı cephe almalarına neden olacak demektir.

Rüyada Arı Sokması:
Rüyada arı sokması, yaşanılacak sıkıntılı günlerin ardından huzura erişmeye işaret eder. Rüya sahibi, bir süre problemlerle boğuşacak ve zor günler geçirecektir. Bu durumda manevi açıdan yıpranacaktır. Ancak bu sıkıntılı günlerin ardından yeni bir başlangıç yapıp güzel günlere doğru bir yöneliş başlayacaktır. Rüya sahibi artık neşeli günler başlayacak demektir.

Rüyada Arı Görmek:
Rüyada arı görmek, bilgin bir kişiliğe yorumlanır. Rüya sahibi insanlara yaptığı yardımlarıyla bilinir. İhtiyacı olan insanlara yaptığı hayırlar kişinin dualar almasını sağlayacak ve manevi duygularını güçlendirmesini sağlayacaktır. Kendisini bu tarz işlere adayarak mutlu olan biri olacaktır. İnsanların görüşüne değer verdiği, bilgileri insanların faydasına olan biri olacak demektir.

Rüyada Eşek Arısı Öldürmek:
Rüyada eşek arısı öldürmek, zor işlerin üstesinden gelmek anlamına gelir. Rüya sahibi büyük çaba isteyen işleri kolayca halledecek ve bu işlerden kazanımlar sağlayacaktır. İş hayatında başarılı olması, patronlar tarafından fark edilmesine ve terfi etmesine yardımcı olacaktır. Ancak başarıları bazı kişilerin zoruna gidebilir. Bu durumda rüya sahibinin dikkatli olması gerekir çünkü zarar verebilecek insanlar çevresinde üreyecek demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. CANSU dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 2. Sevgi dedi ki:

  Rüyada Arı Öldürmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 3. züleyha dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 4. akanborsaci dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 5. Tuba dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 6. Sokak KIZI dedi ki:

  Thanks Admin.

 7. Serpil dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 8. gul dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 9. züleyha dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 10. ebru dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

 11. love dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 12. selenay dedi ki:

  Bende begendim. Orhan

 13. Servet dedi ki:

  Bende begendim. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle