Rüyada Arı Kovanı Görmek

Rüyada Arı Kovanı Görmek:
Rüyada arı kovanı görmek, sağlık, moral ve can bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin hastalığından, sorunlarından, parasızlığından ve ağır sorumluluklarından kurtulacağı, silkelenip kendine geleceği ve üzerindeki ağırlığı atacağı, yaşam enerjisine, eski neşesine, keyfine ve huzuruna yeniden kavuşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, hak yoluna sıkıca tutunacağı, inancını dilediğince ve doyasıya yaşayacağı ve manevi huzuru bulacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Arı Sokması:
Rüyada kendisine arı soktuğunu gören kişinin, dünya nimetlerinin istediği kadarına kavuşacağına, fakirliğinin biteceğine, mal ve varlık sahibi olacağına, ömrünün sonuna kadar kimseye muhtaç olmadan, el açmadan, yokluğa düşmeden rahatlık içinde yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Arı Sürüsü Görmek:
Rüyada arı sürüsü görmek, rüya sahibinin yapmacık tavırlar içerisinde olduğuna, evde ailesine karşı başka, dışarıdaki insanlara karşı bambaşka davrandığına işaret eder. Kişi evde ne kadar sinirli, kaba ve saygısızsa, dışarıda da bir o kadar nazik, sakin ve oturaklıdır diye yorumlanır.

Rüyada Arı Sokması:
Rüyada arı sokması, kişinin kimseye hayır demesini bilmediği ve kimseyi geri çevirmediği için, kendisini zor durumda bıraktığı, başkaları mutlu olsun diye mutsuz olduğu, başkaları aç kalmasın diye aç kaldığı, başkaları borcundan kurtulsun diye borçlandığı anlamına gelir. Rüya sahibinin bu kadar fedakâr olması, kendisine büyük zarar veriyor diye tabir edilir.

Rüyada Eşek Arısı Görmek:
Rüyada eşek arısı görmek, rüya sahibinin kendine olan inancına tabir edilir. Kişi, başarıya giden yolda ihtiyaç duyulan özgüvene sahip olduğu ve kararlılıkla istediklerinin üzerine gittiği ve peşinden koştuğu içinhayallerini her zaman gerçekleştirebilecektir diye tabir edilir.

Rüyada Bal Arısı Görmek:
Rüyada bal arısı gören kişinin arkadaş sandığı kişilerin aslında kendisine karşı hiç de o kadar dostane duygular ve düşünceler içinde olmadıklarına yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ayhan dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 2. herkul dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 3. gul dedi ki:

  Beğendim. Admin

 4. nesrin dedi ki:

  Süper bi bölüm A kategorisine dahada genişletin Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle