Rüyada Ardiye Görmek

Rüyada Ardiye Görmek:
Rüyada ardiye görmek, karışık işlerin içinde kalmak veya kişinin beklemediği bir kargaşadan dolayı ne yapacağını şaşırması şeklinde tabir edilir. Özellikle ailevi konularda çıkacak anlaşmazlıklarda arada kalan rüya sahibinin çok uğraş vereceğini ama yine de kimseyi etkileyemediği gibi, mevcut sıkıntılı duruma da çare bulamayacağını bildirir. Bir süre devam edecek olan tartışmaların, anlaşmazlıkların, parasal konulardaki sıkıntıların işareti olan rüya, kafa karışıklığı ve ruhsal açıdan yorgunluk hissetmenin de alametidir. Olaylara karşı koymak yerine, akışına bırakmak gerektiğini ve bu dönem içinde yeni işlere girişilmemesini, kişinin kafasını toplamadan ani kararlar vermekten uzak durmasını da işaret eder. İş konusunda amirlerle çatışma yaşayacak olan rüya sahibinin sakinliğini koruyarak durumdan en az zararla çıkacağını ve bir süre sonra her şeyin yoluna gireceğine delalet edilir.

Rüyada Ardiye Satın Almak:
Yarım kalmış bir işi tamamlamak için girişimlerde bulunacak olan rüya sahibinin, daha önce yaşadığı bir başarısızlığın veya aksiliğin sonrasında yeniden gücünü toplayarak akılcı bir şekilde hareket edeceğini, giriştiği yolun zor olduğunun farkında olsa da yılmadan devam edeceğini ve sonunda amacına ulaşacağını, herkese kendisini ispat ederek gücünü kanıtlayacağını delalet eder.

Rüyada Ardiye Çalışanı Olmak:
Güçlüklerle dolu bir işle uğraşmak ve altından kalkmak demektir. Elde edilmesi zor bir başarının kişiyi daha da güçlü kılacağını, kendisine olan güvenini yeniden kazanarak üstlendiği sorumlulukları yerine getireceğini işaret eden rüya her koşulda ayakta kalmanın, pes etmemenin ve başkalarının söylediği olumsuz sözleri düşünmeden, doğru bildiğinin yapmanın delalet eder.

Rüyada Ardiye Görmenin Psikolojik Yorumu:
Zihin karışıklığının, amaçsız yaşamanın ve hedef koymakta güçlük çekmenin işaretidir. Kişi mevcut şartları doğru analiz edemez ve bir türlü gitmesi gereken yönü tayin edemez. Tek başına hareket etmekte zorlanan, sürekli olarak başkalarının yardımı ile ayakta kalmaya çalışan ve kendi gücünün farkında olmayan kişilerin ruh hallerine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. fatoş dedi ki:

    elinize saglık teşekkurler Admin…

BİR YORUM YAZ
site ekle