Rüyada Aranmak

Rüyada Aranmak Görmek:
Rüyada aranmak, rüyayı gören kişinin, günlük hayat içerisinde karşılaşacağı, çok önemli olmayan ve herhangi bir şekilde derin bir üzüntüye sebep olmayan soruna ya da sıkıntıya işaret edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok büyük hayaller kurduğu ve çok istediği mesleğe ulaşmak için yola çıkmasına ve bu uğurda bir çok sıkıntı ile uğraşmasına işaret edilir.

Rüyada Polis Tarafından Aranmak:
Rüyada polis tarafından aranmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında yaşanan bir sorundan ötürü çok büyük bir sıkıntıya girmesine ve resmi bir kurum ile arasında bir sorun yaşanmasına tabir edilir.

Rüyada Maliye Tarafından Aranmak:
Rüyada maliye tarafından aranmak, rüya sahibinin, ister istemez yaşanan parasal sıkıntılardan ötürü uzunca bir süre zorda kalmasına ve uğradığı zararın artmasına işaret edilir.

Rüyada Asker Tarafından Aranmak:
Rüyada asker tarafından aranmak, aile hayatındaki sorumlulukların yerine getirilmemesinden ötürü çok sıkıntılı ve sorunlu dönemlere girileceğine delalet edilir.

Rüyada İcra Dairesi Tarafından Aranmak:
Rüyada icra dairesi tarafından aranmak, iş hayatında ortaya çıkacak sorunlardan ötürü yüklü miktarda borç almaya, alınan borcun ödenmesi gereken sürenin aşılmasına ve bu yüzden uğranan zararın çok çok daha fazla üstünde bir ödeme yapmaya işaret edilir.

Rüyada Telefonla Aranmak:
Rüyada telefonla aranan kişinin, iş hayatında yaptığı iş ile ilgili olarak aldığı eğitim sayesinde çok büyük başarılar kazanarak ortaya koyacağı çalışmalar ile çalıştığı yerin çok büyümesine ve adının duyulup saygınlığının artmasına yardım ederek ilim, irfan, mal ve mülk kazanacağına ifade edilir.

Rüyada Bir Şeyi Aramak:
Rüyada bir şeyi aramak, iş hayatında çok iyi ve sağlam bir yerlere gelerek yapılmak istenen ve hayali kurulan her şeyi gerçekleştirmeye ve endişe ve korkulardan kurtulmaya delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Theess dedi ki:

  Banka tarafından aranmak ?

 2. GÜLSER dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 3. Smail dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 4. ADAM dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 5. Dogan dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Aranmak

BİR YORUM YAZ
site ekle