Rüyada Arabayla Kaza Yapmak

Rüyada Arabayla Kaza Yapmak:
Rüyada arabayla kaza yapmak, kötü yorumlara neden olur ve kişinin başına hayatını tehlikeye sokacak bir olay geleceğine veya hanesinden bir yakınını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada arabayla kaza yapan kişi işinden ayrılır, borçlanır veya hastalanır. Endişe ve güvensizlik içinde yaşanıldığına ve pek çok uğursuzlukla karşılaşıldığına da yorumlanır. Bu rüyanın bir başka yorumu ise, kişinin etrafında güven duyabileceği kimsenin kalmadığını ve bu nedenle kişinin içe kapanık bir hayat yaşadığıdır. Rüyasında arabayla kaza yapan ve kan akmadığını gören kişi için rüyanın anlamı hayra yorulur ve kişinin kötü olacağını düşündüğü bir durumdan sevinçli bir şekilde sonuç alacağı anlamlarına gelir. Maddi olarak da doğru yatırımlar yapılacağına ve işlerin büyüyeceğine de ifade eder.

Rüyada Araba Kazası Görmek:
Rüyada bir kazaya şahitlik eden kişi, tanıdığı kimselerin acı verici bir olayıyla karşılaşır. Başka bir yoruma göre de, kendi geçmişi ile ilgili endişe veren bir olay veya kişi ile yüzleşmek zorunda kalır. Ertelenen veya ötelenen bir sıkıntının kişiyi çaresiz ve güç durumda bırakacağına da yorumlanır. İşlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine ve gidilen yolların tıkanacağına da işaret eder.

Rüyada Araba Kazasından Kurtulduğunu Görmek:
Yaptığı bir araba kazasından kurtulduğunu gören kişi, hasta ise iyileşir veya fakir ise zengin biri olur. Tüm sıkıntıların kısa süre içinde çözüm bulacağına ve rüya sahibinin maddi açıdan olduğu kadar manevi olarak da çok rahat bir hayat süreceği anlamına gelir. Hayırlara vesile olan rüya, iyi bir geleceğe ve şanssızlıkların, sıkıntıların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada Araba Kazasında Öldüğünü Görmek:
Çok ciddi bir tehlike atlatılacağına yorumlanan rüya aynı zamanda uzun bir ömre de işaret eder. Farklı yorumları vardır ve bunlardan biri de, kişinin çok yakınından birinin ihanetine uğrayacağıdır. Çevre ve hayat değişikliği yapılacağını ve yepyeni bir yol çizileceği de yapılan diğer yorumlardan biri olarak ifade edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. logologo dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun

 2. yasemin dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 3. sargon dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 4. turker dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 5. yusuf_balel dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 6. world dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 7. karamurat19821 dedi ki:

  Çok çok güzel A

 8. kemalk46 dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle