Rüyada Arabayla Gezmek

Rüyada Arabayla Gezmek:
Rüyada araba ile gezmek, yakında yapacağınız bir yolculuğun habercisidir. Bu rüyayı gören kişi istediği bir seyahate çıkar ve bu seyahat sonrası birtakım güzelliklerle ve hayırlarla karşılaşır. Eğer araba ile uzağa gitmişseniz gerçek hayatta da uzun bir yolculuğa, eğer kısa bir gezinti yapmışsanız yakın yere yapacağınız bir seyahati ifade eder.

Rüyada Araba Direksiyonu Görmek:
Rüyada araba direksiyonu gören kişi, hayatına yön verecek bazı girişimlerde bulunur. Bu rüya, kararsız kaldığınız bazı konuların olduğunu ve bu nedenle birtakım işlerinizin aksadığını gösterir. Bazen de insanlara yön veren ve onları doğruya, güzele doğru yönlendiren hayırlı ve herkes tarafından sevilen bir adamın göstergesi olarak yorumlanır.

Rüyada Araba Vapuru Görmek:
Rüyada araba vapuru gören veya arabası ile ona binen kişi gerçek hayatta çok hoşuna gideceği güzel bir yolculuk yapar. Bu rüya genellikle deniz yolculuğuna işaret eder. Yakında çok sevineceğiniz ve mutlu olacağınız bir deniz yolculuğu yaparsınız demektir.

Rüyada Araba İle Uçurumdan Yuvarlanmak:
Böyle bir rüya gören kişi gerçek hayatında birtakım aksiliklerle baş etmek zorunda kalır ve başına birtakım musibetler gelir. Arabası ile uçuruma yuvarlanan kişi büyük bir günah işler ve bunun sonucunda da sıkıntı yaşar. Bazen de bu rüya, iş hayatında başınıza gelecek bazı sorunlara, zorluklar yaşamaya veya birtakım kişiler nedeni ile acı çekmeye de delalet eder.

Rüyada Araba Boyamak:
Rüyada arabasını kırmızıya boyayan kimse aşık olur veya yakında önemli bir kısmeti çıkar; arabayı yeşile boyamak, dini hassasiyete, maneviyata yönelmeye, ahlaki açıdan derecenin artmasına; beyaza boyamak selamete ve hidayete ermeye; arabayı siyaha boyamak, asil bir kadınla evlenmeye veya bazı sıkıntılar içerisinde bulunup daha sonra tüm bu zorluklardan kurtulup rahata ermeye delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. sevdam dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 2. aysu dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 3. kartalgaga dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 4. Ülkü dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 5. turkan dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 6. mehmet_demir_k8 dedi ki:

  Güzel konular Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle