Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada Arabaya Binmek:
Rüyada arabaya binmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların en kısa sürede son bulacağına ve yaşanan sorunların çözüme ulaşacağına tabir edilir. Aynı zamanda, iş hayatında, çok büyük ve başarılı işlere girişileceğine, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine işaret edilir.

Rüyada Arabaya Binmek ve Gitmek:
Rüyada arabaya bindiğini ve gittiğini gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeylerle karşılaşacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine tabir edilir.

Rüyada Araba Sürmek:
Rüyada araba sürmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi ve başarılı bir yönetici olduğuna ve çok büyük başarılar kazanacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında yaptığı hatalar yüzünden sıkıntı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Arabaya Binmek:
Rüyada kırmızı arabaya binmek, gönül işlerinde meydana gelecek hayırlı gelişmelere, çok büyük işler yaparak büyük başarılar kazanılacağına ve aile içinde yaşanan tartışmaların son bulacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Arabaya Binmek:
Rüyada beyaz arabaya binmek, rüyayı gören kişinin, yeni bir döneme girdiğine, artık eskisi gibi kendi isteği dışındaki işler ile uğraşmayacağına ve yeni bir hayat kurup farklı ilgi alanları ile ilgileneceğine tabir edilir.

Rüyada Otomobile Binmek:
Rüyada otomobile binmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri var olan bir sağlık sorunundan kurtulacağına ve eski sağlığına kavuşacağına tabir eder. Eğer rüya sahibi hasta değilse çok güzel ve hayırlı şeylerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Arabadan İnmek:
Rüyada arabadan inmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı sorunlardan ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Kaza Yapmış Araba Görmek:
Rüyada kaza yapmış araba görmek, iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine ve çok üst makamlara terfi edileceğine işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hugo dedi ki:

    Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

  2. Şebnem dedi ki:

    önemli bilgiler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle