Rüyada Arabanın Yandığını Görmek

Rüyada Arabanın Yandığını Görmek:
Rüyada arabanının yandığını görmek, kişinin işlerinde yaşayacağı bozulmalara, çalışma hayatında birtakım sorunlarla karşılaşmasına, elinden çıkacak mal ve paraya, çekeceği bazı sıkıntılara işarettir. Bu rüyayı gören kimse kısa süre içerisinde bir belaya maruz kalır veya üzüleceği bir olay yaşar diye tabir edilir.

Rüyada Arabaya Binmek:
Rüyada arabasına binen ve yolculuğa çıkan kimse bir gruba liderlik ederek yöneticilik makamına yükselir. Bu rüya kişinin şan ve şöhret kazanmasına elde edeceği başarılara, mertebesinin yükselmesine ve derecesinin artmasına işaret eder.

Rüyada Araba Kazası Yapmak:
Rüyada araba kazası yapan kimse bir musibete uğrar veya başına istemediği bir olay gelir. Bazen de bu rüya günah işlemeye, hatalardan sakınmayıp doğru yoldan uzaklaşmaya, bu nedenle de insanların tepkisini çekmeye veya bu huyu yüzünden bazı kişilere zarar vermeye işarettir. Araba kazası yapan kimse kendi hareketleri neticesinde kedere düşer veya başına büyük bir musibete erişir demektir.

Rüyada Araba İle Dolaşmak:
Rüyada arabaya binip dolaştığını gören kişi bir yolculuğa çıkar. Bu rüya gören kişi için uzun süredir beklediği bir haberin gelmesine, kendisine hayır getirecek bir seyahate çıkmaya, sevdikleri ile vakit geçirmeye, sıkıntıdan sonra ferahlamaya da delalet eder.

Rüyada Arabacı Görmek:
Rüyada arabacı gören kişi, akıllı ve ticaret ehli bir adamla karşılaşır ve onunla iş yapar. Bu rüya özellikle tüccarlar için hayırlı kazançlara, elde edecekleri başarılara da işaret edebilir.

Rüyada Araba Çekicisi Görmek:
Rüyada bir arabanın çekildiğini veya arabayı çeken bir çekiciyi görmek, herhangi bir konuda yardım alacağınıza, sizin için önemli olan hayırlı bir adama, büyük bir sorumluluğu üstlenmeye, başka insanların dertleri ile dertlenip onlara yardım eden ve selamete çıkaran iyi niyetli bir kişiye, arkadaşlıklara ve dostluklara da delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Zeliha dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 2. sr5dc4 dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 3. kartal_magduru_985 dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 4. deneycii dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Arabanın Yandığını Görmek..

 5. astalavista dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 6. Beyaz dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 7. ahmet dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 8. vahsi dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 9. mehtap dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Orhan

 10. a1y2n3e4t5 dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Arabanın Yandığını Görmek..

 11. AdeM dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle