Rüyada Arabadan İnmek

Rüyada Arabadan İnmek:
Rüyada arabadan inmek, arzu duyulan ve uğruna çok çalışılan hedeflerin, başarıya ulaşması için çok az bir zamana ihtiyacı olduğunu, zafer elde etmek isteyen kişilerin emellerine mutlaka ulaşacaklarını ve yeteneklerini tam olarak ortaya koyamadıkları için işlerin biraz daha zaman aldığını ve güçleştiğini işaret eder. İyi niyetli kişilerle çıkılacak yolların rüya sahibine mutluluk getireceğini ve yeni düzenin dışına çıkılarak pek çok sürprizle karşılaşılacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine işaret eder. Arabadan inmek karar değişikliğine, mevki sahibi ve sözü geçen biri olunacağını da yorumlanabilir.

Rüyada Arabadan İnip Geri Binmek:
Özel yaşamda bazı sorunları olanların bu problemlerin üzerine giderek daha kısa sürede çözüm bulacaklarını, agresif bir ruh haline sahip olunsa da bu tip durumların kısa sürede geçeceğine, kişinin kararsızlık ve çıkmaz düşünceler içinde olmasından ötürü sürekli bocalama yaşadığını ifade eder. Daha önce vazgeçilen bir durumu yeniden değerlendiren rüya sahibi, yine aynı mantık çerçevesinde hareket etmesinden ötürü aynı hataları tekrarlayacağını delalet eder.

Rüyada Arabadan İnip Otobüse Binmek:
Hayat koşullarının zorlanması sonucunda alışılan standartların altında kalınacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine alamettir. Bu rüya kişinin hayatındaki olumsuzluklardan etkilenen ruh hali yüzünden kısa bir süreliğine de olsa kendisini yalnızlığa bırakıp sosyal çevresinden uzak duracağına yorumlanır.

Rüyada Arabadan İnmenin Psikolojik Yorumu:
Kendisine verilen öğütleri dinlemediği gibi, hata yapmasına rağmen aynı davranışlara ve tutuma devam eden, inatçı bir kişiliğe işarettir. Yalnızlıktan korkmayı ve sürekli kalabalık ortamlarda bulunarak kendisini güçlü hissetmeyi seçen kişilerin içlerindeki derin endişeyi ve tedirgin duyguları da delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Nurqalisha dedi ki:

  sayfanızı yeni tanımış birisi olaark Yeni başlayanlar ie7in kategorisinden başladım ben de 🙂 sayfanız e7ok gfczel, tebrik ederim. ben de bu şarkının Muhammed İsfahani ile Farid Farjad versiyonlarını beğendim en e7ok. tek kelimeyle mfckemmel. vee dinlemeye devam..

 2. aslan dedi ki:

  sağolun Admin

 3. SertaP dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 4. Nur dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 5. Sevda dedi ki:

  Beğendim. Admin

 6. erkan dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 7. kemale dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 8. refaba_2014 dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 9. zebani dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

BİR YORUM YAZ
site ekle