Rüyada Araba Yıkamak

Rüyada Araba Yıkamak:
Rüyada araba yıkamak, verilen sözü yerine getirmeye, tüm dileklerin gerçekleşmesine, hatalardan dönmeye, temiz ahlaka, iyi niyete, günahlardan tövbe ederek yeni bir başlangıç yapmaya, önüne çıkacak birçok fırsata, kısa sürede ele geçecek maddi imkanlara, sıkıntılardan kurtulacak kadar para kazanmaya, güzel ve hayırlı bir yolculuğa işarettir. Bazı yorumculara göre de bu rüya ticaret hayatında hayırlı para kazanmaya, geçimini güzel yollardan temin etmeye her türlü çalışmalardan başarılar elde etmeye delalet eder.

Rüyada Bol Köpükle Araba Yıkadığını Görmek:
Rüyasında bol köpük içinde araba yıkayanın bu rüyası güzel ve hayırlıdır. Bu rüya aydınlık bir geleceğe, oldukça güzel bir yaşama, çok hayırlı ve bereketli bir döneme girildiğine, nefsini temizlemeye ve nefsinin isteklerine uymaktan vazgeçmeye, güzel bir nesle, kendinden gelecek hayırlı ve ahlaklı evlatlara işaret eder. Bu rüya aynı zamanda sevindirici bir haber almak, kısa zamanda ümit ettiğine ulaşmak, tüm zorluklardan kurtularak hayatında bembeyaz bir sayfa açmaktır. Bazılarına göre ise bu rüya boş işlerle uğraşmak, kendine faydası olmayan ilim öğrenmek ve hayrını görmeyeceği kazanç elde etmek olarak tabir edilir.

Rüyada Araba Sürdüğünü Görmek:
Rüyada araba sürmek makam ve mevkiye işarettir. Rüyasında araba süren kısa süre içerisinde çok hayırlı bir terfiye ulaşır ve herkesin gıpta edeceği bir seviyeye gelir. Rüyada araba sürerken zevk alan bir insan hoşlanacağı ir yolculuğa çıkar veya bulunduğu yeri terk ederek başka bir yere taşınır demektir.

Rüyada Devrilmiş Araba Görmek:
Bazı yorumculara göre bu rüya kısa süreli başarısızlıklar, elden çıkacak bir miktar para, çalışma hayatında başarısızlığa uğrama veya beklediği ve istediği bazı şeylerin gerçekleşmemsidir. Bazı yorumculara göre ise şansın dönmesi, hiç beklemediği bir şerefe ulaşma ve makamın yükselmesine işarettir. Bu rüyayı gören istediği memuriyete de kavuşur diye tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Grup AOY dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 2. kantan_ali_961 dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 3. Nazife dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 4. muhittin_1967_dajsv dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

BİR YORUM YAZ
site ekle