Rüyada Araba Sürdüğünü Görmek

Rüyada Araba Sürdüğünü Görmek:
Rüyada araba sürdüğünü görmek, mesleğinde ehil kişi olmaya, yaptığı işin başındaki en donanımlı, en yetkili ve en uzman kişi haline gelmeye, insanları meslek sahibi yapacak kadar bilgili, deneyimli, eğitimli bir o kadar da fedakar olmaya işaret eder. Rüyayı gören insanın işine olan bağlılığı ve aşkı sayesinde en üst noktalara gelmeyi başaracağına ve herkes tarafından itibar göreceği bir koltuğa oturarak hayatındaki en büyük emellerinden birine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Araba Sürdüğünü Görmek:
Rüyayı gören kişinin hem özel hayatında hem de ticaret hayatında istediği mutluluğu elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin lider kişiliği sayesinde aile bireyleri arasında da, mesai arkadaşları arasında da daima yönlendiren kişi olacağına ve verdiği isabetli kararlar, attığı doğru adımlar sayesinde de onlara karşı fayda sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Araba Sürdüğünü Görmek:
Bir kişi rüyasında siyah bir araba sürdüğünü görürse o kişi amaçlarına nail olacak demektir. Büyük ve önemli görevlerin başına getirilmeye, herkes tarafında ilgi ve saygı görmeye, adından söz ettirecek kadar nam sahibi olmaya ve işinde en iyisi olanlar arasına girme mutluluğunu yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Eski Araba Sürdüğünü Görmek:
Rüyayı gören kişinin bazı konularda kendisinden daha bilgili ve deneyimli kişilere güvenmesi gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin daha kıdemli olan meslektaşlarına akıl danışmayı tercih etmesi durumunda işinde daha ileri gideceğine ve zorluk içine düşerse onunla daha kolay başa çıkabileceğine işaret eder.

Rüyada Pahalı Araba Sürmek:
Rüyayı gören kişinin gözünü yükseklere diktiğine, başarılı olmak için her türlü özveriyi ve fedakarlığı gösterebileceğine, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına ve işine son derece saygı duyacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ahlaksiz dedi ki:

    siteniz çok güzelmiş. Admin

  2. aysu dedi ki:

    Çok güzel böyle devam. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle