Rüyada Araba Satmak

Rüyada Araba Satmak:
Rüyada araba satmak, gerçek yaşamda elindeki malı veya parayı kaybeder. Bu rüya bazı zorluklardan geçmeye ve sıkıntılı bir döneme girildiğine işarettir. Araba satmak, insanların eleştireceği ve kınayacağı eylemlerde bulunmak, bazı sıkıntılara girmek, maddi zorluklar yaşamaktır; fakat çekilen sıkıntıların bir süre devam edip daha sonra biteceğine ve bu dönemin geçici olduğuna da işaret etmektedir. Bazen de araba satmak, ibadetleri terk etmeye, namazı bırakmaya ve yalan yere şahitlik etmeye tabir edilir.

Rüyada Araba Aldığını Görmek:
Bu rüya farklı şekillerde yorulabilir. Bazı yorumculara göre araba almak, gelir elde etmektir. Bu rüyayı görenin geçimi kolay olur ve bereketi artar. Yine bu rüyayı gören çalışma hayatında başarılı olur, eline oldukça yüklü bir ganimet geçer. Böyle bir rüya görenin istek ve dilekleri gerçekleşir ve kısa sürede tüm sıkıntılarından kurtulur demektir.

Rüyada Arabayı Ucuza Sattığını Görmek:
Rüyasında arabasını çok ucuza satan kişi eline geçen fırsatları değerlendiremez veya istediği kadar gelir elde edemez. Bu rüya aynı zamanda iş hayatında yaşanılacak zorluklara işarettir. Yine bazı tabircilere göre o dönemin ucuzluk ve bolluk içerisinde geçmesine tam tersini düşünen alimlere göre ise pahalılığın artmasına, insanların geçim sıkıntısına delalet eder.

Rüyada Arabaya Bindiğini Görmek:
Rüyada arabaya binen iş hayatında terfi eder ve bir topluluğa amir olur. Bu rüya yükselmeye, çalışma hayatında başarılı olmaya, ticaretle uğraşanlar için başarılı ve karşı yatırımlara, maddi külfetten kurtulup zenginleşmeye delalet eder.

Rüyada El Arabası Görmek:
Rüyadaki el arabası meşakkatle geçecek bir dönem ve üzüntüye işarettir. Bu rüyayı gören kişi hayatında bazı zorluklar yaşar. Yine el arabası kişinin geçimini teminidir. El arabası ile yük taşıyan kişi geçimini sağlamak için oldukça çok çalışır ama sonucunda eline kendini sıkıntıdan kurtaracak kadar para geçer demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. refaba_2014 dedi ki:

    Çok güzel böyle devam. Admin

  2. hümeyra dedi ki:

    Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

BİR YORUM YAZ
site ekle