Rüyada Araba Kazası Yapmak

Rüyada Araba Kazası Yapmak:
Rüyada araba kazası yapmak, iyi anlamlara gelmez ve hayırlara işaret etmez. Rüyayı gören kişinin tabiri caizse güvendiği dağlara kar yağması nedeniyle kötü günler yaşayacağına, işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hiçbir şeyin umduğu gibi gitmeyeceği, aklına dahi gelmeyenlerin başına geleceği ve korkularının, tedirginliğinin, endişelerinin de yersiz olmadığının anlaşılacağı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada araba kazası , eğer rüyada kan çıkmazsa çok hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük ve çok akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına ve çok sağlıklı bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Araba Kazası Yaptığını Görmek:
Rüya sahibinin başarısızlık yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, gelir kaybedeceğine, tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına ve bununla da kalmayarak can güvenliğini hiç düşünmeden kendini toparlanmak uğruna ateşlere atacağına rivayet edilir. İş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük ve hayırlı kararlar verileceğine, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, bu adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, stresten uzaklaşılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Araba Kazası Yapan Birini Görmek:
O kişinin hiç de iyi durumda olmadığına bilakis çok zor durumda olduğuna alamet eder. Başı dertte olan bir insanın varlığı ile tabir edilir. Bu insanın içinde bulunduğu şartlardan dolayı malının da canının da garanti olmadığı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Araba Kazasında Yaralanmak:
Rüyasında araba kazasında yaralandığını gören kişinin rüyası, maneviyatının zarar görmesine ve duygularının da çökmesine neden olacak bir haber alacağına ya da böylesine nahoş bir durumla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Arabayla Kaza Yapmak:
Rüya sahibinin malını, parasını, canını yani kısacası hayatını ve kendisini hiç düşünmeden tekin olmayacak bir işe yatırmak için feda edeceği ve ne kaybedeceğini bildiği halde bunu hiç umursamayacak kadar gözünün döneceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok daha iyi yerlere geleceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına ve büyük borçlar altında ezileceğine tabir edilir.

Rüyada Araba Kazası Atlatmak:
Bir beladan kurtulmaya ve bu melanetli durumdan maddi ya da manevi yara almadan çıkmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin farkında olmadan büyük bir felaketin eşine gelip, şükür ki oradan döneceğine işaret eder.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak:
Rüyayı gören kişinin yaşayacağı, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir ve kişinin büyük badireleri neyse ki küçük sıkıntılarla atlatacağına delalet eder.

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek:
İş hayatında ya da aile hayatında daha önce yaptığı bir hatadan, edilmiş bir kötü sözden ya da yapılan bir tartışmadan ötürü rüya sahibinin, çok büyük bir üzüntü yaşadığına, yaptıklarından dolayı çok pişman olduğuna, kendi vicdanı ile sürekli tartıştığı halde bir çıkış yolu bulamadığına işaret edilir.

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek ve Ölmek:
Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında yaptığı bazı şeylerden dolayı çok büyük bir pişmanlık duyduğuna, çok büyük bir üzüntü yaşadığına, bu yüzden kendisini hiç affetmediğine ve bundan sonra yapacaklarında bu durumu göz önüne alacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. memet dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 2. arıza dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 3. sdtkar33 dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 4. astraa dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 5. maya dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 6. hearos dedi ki:

  Beğendim. Admin

 7. cobra dedi ki:

  Beğendim. Admin

 8. kalpazan dedi ki:

  Çok sağol yaa. A dahada ekleyin:D

BİR YORUM YAZ
site ekle