Rüyada Araba Kazası Görmek

Rüyada Araba Kazası Görmek:
Rüyada araba kazası görmek, rüyayı gören kişinin karmaşık duygular içerisinde olduğu anlamına gelir. Olumsuz düşünceler içinde, karamsar ve umutsuz günler geçirmeye işaret eder. Rüya sahibinin hassas olacağı, her şeyi kendi üzerine alınacağı, hemen üzülüp, kolayca kırılacağı bir süreç geçireceğine bu dönemde çok mutsuz olup yıpranacağı anlamına gelir. Bazı rüya tabirleri, bu rüyayı çok farklı şekilde tabir ederler ve rüyayı gören kişinin hayatında bir dönüm noktası yaşanacağı yorumunu yaparlar diye açıklanır.

Rüyada Araba Kazası Yaptığını Görmek:
Bu rüya, iki şekilde açıklanır. Bazı rüya tabirlerine göre kişinin hayatında köklü, önemli ve büyük değişiklikler olacağı anlamına gelirken bazı rüya tabirlerine göre de rüya sahibinin hayatında zor ama geçici olacak günler yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Araba Kazası Atlatmak:
Güvende olmaya, kötülüklerden, art niyetli ve kem gözlü kişilerden, kazalardan, belalardan, melanetli durumlardan ve musibetli olaylardan uzak olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zor günlerden kıl payı da olsa kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Araba Kazası Yapan Birini Görmek:
Rüya sahibinin korkularının, endişelerinin ve kuruntularının kaba bir tabirle hortlayacağı ve kişiyi yeniden huzursuz edeceği ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin her şeyi kafasına takacağına, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine işaret edilir.

Rüyada Araba Kazasında Ölmek:
Bir kişi rüyasında kendini araba kazasında öldüğünü görürse eğer o kişinin ömrü uzun olacak demektir. Rüyanın tam aksine sağlıklı olmaya, huzurlu ve güzel yaşamaya delalet eder.

Rüyada Araba Kazasından Kurtulmak:
Hayatın kolaylaşmasına, kazancın artmasına, borçların kapanmasına ve işlerin hafiflemesine vesile olacak olayların yaşanacağına, rüya sahibinin sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. deadd dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 2. İsimsiz dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 3. aşk dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 4. harun dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 5. ypekez dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 6. turkan dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Araba Kazası Görmek

 7. isme gerek yok dedi ki:

  Bende begendim. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle