Rüyada Araba Çarpması

Rüyada Araba Çarpması:
Rüyada araba çarpması, rüyayı gören kişinin yaşam tarzı, hal, hareket ve davranışlarının etrafındaki insanlara uygun olmadığına, bu durumun farklı bir aileden ya da kültürden gelmiş olmasından kaynaklandığına ve arada çıkabilecek tatsızlıklara karşı hoşgörülü ve anlayışlı davranılması gerektiğine rivayet eder. Rüya sahibinin, daha sakin ve akıllıca davranması gerektiği tabiri yapılır.

Rüyada Araba Çarptığını Görmek:
İş hayatında ve aile hayatında maddi olarak sıkıntı çekilen günlerde hiç beklenmedik bir şekilde yüklü bir miktarda paraya sahip olunacağına, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine ve aile içindeki tartışma ve çatışmaların bir süreliğine erteleneceğine işaret eder.

Rüyada Araba Çarpmasından Kurtulmak:
Rüyayı gören kişinin, bir anda eline geçen parayı iyi bir şekilde değerlendireceğine, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada Kendine Araba Çarpması:
Rüya sahibinin, hayatını tamamen değiştirecek, ailesi ve sosyal çevresi ile arasındaki bağa büyük bir şekilde etki edecek ve çok farklı bir hayat seçmesine vesile olacak bir olayla karşılaşacağına tabir eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, gireceği bir işin başarısız olması ya da vereceği bir sözün yerine getirilmemesinden ötürü çok büyük bir sıkıntının içine düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Çocuğuna Araba Çarpması:
İş hayatında ve aile hayatında meydana gelecek ve çok büyük değişikliklere yol açacak olaylar ile karşılaşılacağına, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine ve endişe edilen durumların düzeleceğine delalet eder.

Rüyada Arabanın Kaza Yapması:
Rüya sahibinin, yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girerek yeni bir hayata başlayacağı yorumu yapılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. GüzeL Mekan dedi ki:

  Rüyada Araba Çarpması yazısı güzel tşkler Admin

 2. esin dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 3. cevat dedi ki:

  Süper bi bölüm A kategorisine dahada genişletin Admin

 4. snow dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 5. DEMIR dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 6. Mustafa dedi ki:

  Ben bu Rüya Tabirleri yazısını begenırım

BİR YORUM YAZ
site ekle