Rüyada Araba Almak

Rüyada Araba Almak:
Rüyada araba almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok önemli ve sözü geçen bir kişi olduğuna, gerçekleştirilen çalışmalar ve ortaya konulan projeler sayesinde çok takdir edildiğine ve çok beğenilip yüksek bir mevkiye terfi alarak parlak, hayırlı ve güzel bir gelecek kuracağına delalet edilir.

Rüyada Araba Altında Kalmak:
Rüyada araba altında kalmak, rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük bir iş için ortaklık yaparak çok yüklü miktarda bir paraya ve mala kavuşacağına ya da çok uzak bir yerde yaşayan bir akrabasından yüklü miktarda bir miras kalacağına ve bu sayede çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına işaret edilir.

Rüyada Kaza Yapmış Araba Görmek:
Rüyada kaza yapmış araba görmek, iş hayatında gösterilen büyük başarılar ve iş yerine kazandırılan büyük paralar sayesinde çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok büyük paralar kazanılacağına alamet edilir.

Rüyada Atlı Araba Görmek:
Rüyada atlı araba görmek, ortaya konan çalışmaların çok kişi tarafından beğenilmesi ile çok büyük başarılar kazanılacağına işaret edilir.

Rüyada Otomobil Görmek:
Rüyada otomobil görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan yanlış anlaşma gibi sebeplerden ötürü çok sıkıntılı bir duruma düşüleceğine ve ister istemez üzülüp kırılan insanların gönlünün alınmaya çalışılacağına delalet edilir.

Rüyada Otomobil Kullanmak:
Rüyada otomobil kullanmak, rüyayı gören kişinin, kendi beceriksizliği yüzünden iş hayatında ya da eğitim hayatında çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına delalet edilir.

Rüyada Bir Otomobilin İçinde Olmak:
Rüyada bir otomobilin içinde olmak, rüyayı gören kişinin, iş yerinde yapılan büyük bir hatadan ötürü suçsuz yere ceza alacağına ancak daha sonra masum olduğunun ortaya çıkması ile cezadan kurtulup adını temize çıkartacağına işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. myway dedi ki:

    Thanks Admin.

  2. nesrin dedi ki:

    Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

  3. Edibe dedi ki:

    Soru cevap kısmınıda isteriz Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle