Rüyada Araba Aldığını Görmek

Rüyada Araba Aldığını Görmek:
Rüyada araba aldığını görmek, işleri hallederken çok çaba harcandığını ve her zaman aktif rol oynandığını gösterir. Rüya sahibi, hırsı ile giriştiği işlerde başarılı sonuçlar alır ve başarmak için her yolu dener. Bu nedenle de çevresinde takdir görür. İş ve aile hayatında bu özellikleri insanların yararına olacak, rüya sahibi de bu özelliğini kullanmaktan çekinmeyecek demektir.

Rüyada Araba Alacağını Görmek:
Rüyada araba alacağını, araba almak için planlar yaptığını görmek, ilerisi için yapılacak planlara işaret eder. Rüya sahibi hayatında önüne belirli hedefler koyacaktır ve bu hedeflere ulaşmak için gerekli adımları atmaya başlayacaktır. Yaşamında yapacağı her şey bu hedeflere ulaşmak adına olacaktır. Koyacağı büyük hedefler yaşamın bir amacı olacak demektir.

Rüyada Beyaz Araba Aldığını Görmek:
Rüyada beyaz araba aldığını görmek, evlilikle yorumlanır. Beyaz araba, gelin arabasını temsil eder. Rüya sahibinin sevgilisi varsa o kişiyle yakın zamanda evlilik sürecine girilir. Eğer sevgilisi yoksa tez zamanda bir kısmet çıkar ve bir aşk başlar. Rüya sahibi için uzun ilişkiler yaşanacak demektir.

Rüyada Araba Görmek:
Rüyada araba görmek, yapılacak seyahat anlamına gelir. Uzun bir yola çıkılacaktır. Ancak rüyada araba görmek, pek hayırlı bir rüya değildir. Bu nedenle çıkılan yol zor günler yaşatacak, hayatının en sıkıntılı dönemini geçireceği bir süreç olacaktır. Rüya sahibinin rüyada at arabası görmesi, hastalığa delalet eder. Rüyada el arabası görmek ise, meşakkatli ve zahmetli bir süreç yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Araba Kullanmak:
Rüyada araba kullanmak, devlet işlerinde yetkili bir insan olmaya işaret eder. Rüya sahibi eğer özel bir iş yapıyorsa kendi patronu olacak, kimseden emir almayacaktır. Bu durum hem maddiyatına yansıyacaktır hem de insanların gözündeki önemini gösterecektir. İş hayatındaki başarıları herkes tarafından konuşulacak demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. vahsi dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 2. Servet dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 3. refaba_2014 dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 4. bengü dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 5. orhn88 dedi ki:

  sağolun Admin

 6. kizilay dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 7. ensaerva dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Araba Aldığını Görmek yazıları çok güzel..

BİR YORUM YAZ
site ekle