Rüyada Apse Görmek

Rüyada Apse Görmek:
Rüyada apse görmek, çok güzeldir ve rüyayı gören kişi için uğur, şans ve kısmet olarak tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinde önemli derecede bir artış olacağına bunun da kendisine daha fazla kazanç getireceğine, elinin bollaşmasına vesile olacağına, malının artmasını sağlayacağına alamet eder ve rüya sahibi çok bereketli işler yapacak ve verimli bir dönem geçirecek diye yorumlanır.

Rüyada Apse Sıkmak:
Rüyayı gören kişinin malını ve parasını yanlış işlere yatıracağına bu nedenle onları kaybedeceğine, maddi konuda zayıflayacağına ve imkanlarının da azalacağına alamet eder. Rüya sahibinin refah düzeyinin, konforunun ve lüksünün düşeceğine, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine yorulur. Bu rüya bir diğer yandan da hayır olarak kabul edilir ve kurtuluşa ermeye yorumlanır.

Rüyada Apse Patlatmak:
Bazı rüya tabirlerine göre rüyada apse patlatmak rüyayı gören kişinin yaşadığı zorlukların, çilenin, sıkıntıların ve zahmetin sona ereceğini gösterdiği şeklinde kabul edilirken bazı rüya tabirlerine göre de tam tersi şekilde değerlendirilir ve rüya sahibinin sorunlarla, engellerle ve aksiliklerle karşılaşacağı ile tabir edilir.

Rüyada Dişin Apse Yapması:
Rüyayı gören kişinin beklenmedik bazı sıkıntılar yaşayacağına, ne yapacağına karar veremeyeceğine, zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına delalet eder. Aksiliklerle ve engellerle karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada İrin Görmek:
Rüyayı gören kişinin rahata ereceğine, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine, çok para kazanacağına, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, bu sayede lüksünün artacağına ve hiçbir eksiğinin de kalmayacağına işaret edilir.

Rüyada İrin Akması:
Rüya sahibinin canının sıkılmasına neden olacak bazı olayların yaşanacağına, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, bunun da çok üzülmesine ve hayal kırıklığı yaşamasına neden olacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Selin dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 2. mami dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 3. ahmet_er_19 dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 4. akrep dedi ki:

  Ben bu A yazısını begenırım

BİR YORUM YAZ
site ekle