Rüyada Apartman Görmek

Rüyada Apartman Görmek:
Rüyada apartman görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan bir araza işaret eder. Sıkıntılı bir dönem yaşanacağına ve bu durumun geliyorum demesine delalet eder. Yani rüya sahibinin önceden uyarıldığı ya da hissettiği bir konuda önlem almayışı nedeni ile bu zorluğa düşeceği tabir edilir. Rüyada apartman görmek, rüya sahibine fayda getirmeyecek işler uğruna kasasını boşaltacağına delalet ederken diğer yandan da rüya sahibinin bazı münakaşalar yaşaması anlamına geldiği şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibi bir süre kavga ve gürültü yaşayacak bu nedenle de bir hayli strese girecek diye yorumlanır.

Rüyada Apartman Satın Almak:
Derde düşmek şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi zaten her şeyi kendine dert edinen biri olarak tasvir edilir. Bu kötü özelliği nedeni ile alacağı bir haber ya da yaşayacağı bir olay nedeni ile çok üzülecek, ağlayıp, sızlanacak demektir. Öte yandan da borca girmeye ve zarar etmeye işaret edilir.

Rüyada Apartman Çökmesi:
İyi şekillerde yorumlanmaz. Büyük bir acı ve kayıp anlamına gelir. Hane içinde aile büyüklerinden birinin ya da aile bireylerinin her hangi birinin kaybı şeklinde tabir edilir. Bu rüyada hayır yok diye yorumlanır.

Rüyada Apartman Boşluğu Görmek:
Rüya sahibinin hissettiği yalnızlık duygusudur. Rüyasında apartman boşluğu gören kişi yaşayacağı bir musibet karşısında elleri kolları bağlı ve çaresizmiş gibi hissedecek demek diye delalet edilir.

Rüyada Apartman Temeli Görmek:
Yeni kararlar almak ve güzel adımlar atmak anlamına gelir. Rüya sahibi yeni bir iş yapmaya niyetlenmiş demektir. Bu iş kendisine hayır ve mutluluk getirecek demektir.

Rüyada Apartman İnşaatı Görmek:
Rüya sahibinin eksikleri anlamına gelir. Rüyasında apartman inşaatı gören kişinin henüz kişisel olarak çok eksiği vardır ve bunları farkına vararak, kapatmaya çalışması bir süre sonra bir gereksinim haline gelecek demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. kizilay dedi ki:

  Yureginize saglik.

 2. hamit dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 3. erhan dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 4. refaba_2014 dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 5. hugo dedi ki:

  Thanks Admin.

 6. Sokak KIZI dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelOrhan

 7. Dilek balcı dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 8. meryem dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle