Rüyada Antika Görmek

Rüyada Antika Görmek:
Rüyada antika görmek, hayatın yolunda gideceğine, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, huzur, ağız tadı ve keyif içinde geçireceği bir yaşamı olacağı, hayatını dolu dolu yaşayacağı, istediklerini elde edeceği anlamına gelir. Rüyada antika görmek, hayırlı haberlere, sürpriz gelişmelere ve mutluluk verici olaylara delalet eder.

Rüyada Antika Halı Görmek:
Rüyasında antika halı gören kişi, çok şanslı ve kısmetli kimsedir. Dünya nimetlerinden yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağı, evinde hiçbir eksiğinin olmayacağı bilakis her şeyin fazlasına sahip olacağı ve bu rahatlığın daim olacağına yorumlanır.

Rüyada Antika Saat Görmek:
Rüyada antika saat görmek, olumsuz olaylara, hayal kırıklığı yaşatacak adımlar atmaya, para kaybetmeye, mutsuz olmaya ve kötü günler geçirmeye işaret eder. Rüya sahibinin neşesinin ve huzurunun kaçacağına delalet eder.

Rüyada Antika Vazo Görmek:
Rüyada antika vazo görmek, rüya sahibinin çok sevineceği ve çok mutlu olacağı bir arkadaşı ile karşılaşıp, ondan büyük bir jest göreceğine delalet eder. Kişi, uzun zamandır tatmadığı duyguları yeninden yaşayacak, manevi dünyası aydınlanacak ve duyguları yoğunlaşacağına delalet edilir.

Rüyada Antika Para Görmek:
Rüyada antika para görmek, rüyayı gören kişinin tüm neşesinin keyfinin ve ağız tadının kaçacağı anlamına gelir. Olumsuz gelişmelere, kötü haberlere ve zor günlere işaret eder. Rüya sahibinin hayatının alt üst olacağına işaret eder.

Rüyada Antika Eşya Almak:
Rüyada antika eşya aldığını görmek hayırlara alamet etmez. Rüya sahibinin kötü haberler alacağına ya da nahoş sözler işiteceğine, bu yüzden gergin ve stresli günler geçireceğine, bu durumun sadece psikolojisini değil vücudunu da etkileyeceğine ve hastalanıp, ağrılar çekeceğine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Like dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 2. meldak16 dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 3. tuIin dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 4. mazhar dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle