Rüyada Anneyle Kavga Etmek

Rüyada Anneyle Kavga Etmek:
Rüyada anneyle kavga etmek, kişinin iş hayatındaki her şeyin kötü gitmesine ve yaptığı anlaşmaların bozulmasına, insanlarla tartışmalı ve kavgalı bir pozisyona düşmesine delalet eder. Rüyasında annesiyle tartıştığını gören kişinin elinden yüklü miktarda mal ve para çıkar ve gelirinde azalma olur. Rüyasında annesini kendisini azarlarken gören kişinin annesinin gönlünü alması ve ilgi göstermesi gerekir. Rüyasında annesine kötü davrandığını gören kimse yaşarken annesinden beddua alır ve hayatı boyunca hiçbir işi rast gitmez diye yorumlanır.

Rüyada Anneyi Öpmek:
Rüyasında annesini öptüğünü gören kimse çok büyük bir sevinç yaşar ve başkalarına da iyiliği dokunur. Büyük bir sevaba nail olunacağına ve Allah’ın hoşuna gidecek davranışlarda bulunulacağına da işaret eden rüya, kişinin iyi amelleri olan, dini bütün, iman gücü yüksek bir kimse olduğuna da delalet eder.

Rüyada Anneyi Görmek:
Hayırlara işaret eden güzel bir rüyadır. Rüyasında annesini gören kişinin kazancı her daim yüksek olur ve çevresi tarafından sevilen, takdir edilen bir kimse haline gelir. İkili ilişkileri de, ailevi ilişkileri de her zaman olumlu ve huzur içinde olur. Çevresine güven veren, ticaret anlamında da saygın bir kişiliğe de işaret eder. Rüyada anneyi görmek hayırlı ve sevindirici haberler almak anlamına geldiği gibi, kişinin annesinin kendisinden razı olduğunu da gösterir. Büyük ve çok önemli bir müjde olarak da yorumlanır.

Rüyada Anneyi Ölmüş Görmek:
Rüyasında annesini ölmüş gören kişi iyi bir haber alacağı gibi, sevdiği biri ile görüşür. İslami açıdan ise annesini ölmüş olarak rüyasında gören kişi, onun ahiret hayatı için Fatiha okumalı ve onun hayrına sadaka vermeli, iyilikte bulunmalıdır. Dini açıdan kişiye dua etmesi için bir uyarıda bulunulduğu da yorumlanabilir.

Rüyada Anneye Sarılıp Öpmek:
Rüyasında annesine sarılıp öpen kişinin annesi gerçek hayatta yaşıyor ise, ona en kısa zamanda kavuşacağını ve hasret gideceğine işaret eden rüya, annesi hayatta olmayan kişiler için ise çok sevdiği ve özlediği bir kimse ile karşılaşacağını, iyi ve müjdeli haberler alacağını işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. mami dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 2. selam dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 3. PC Basinda dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 4. pegasus dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 5. mine_arslan_198 dedi ki:

  Beğendim. Admin

 6. fatma dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 7. life dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 8. Selin dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 9. astalavista dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 10. Canan dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

BİR YORUM YAZ
site ekle