Rüyada Annenin Ölmesi

Rüyada Annenin Ölmesi:
Rüyada annenin ölmesi, hayattaysa ömrünün uzun olacağına ve sağlık konusundaki sorunlarının ortadan kalkacağına yorulur. Bu anlamı, aile içerisindeki herhangi bir kişi için de düşünmek mümkündür. Rüyanın her ne kadar kötü şekilde görülmesi söz konusu da olsa anlamları açısından, iyi biçimde yorumlanmaktadır. Rüyanın işaret ettiği anlamlar arasında, aileden alınacak olan destek de bulunmaktadır. Maddi ya da manevi anlamda bir destek ardından, hayatınızda yükselişe geçeceğine işaret eder.

Rüyada Annenin Ölmesi ve Dirilmesi:
Daha önce alınmış olan bir karardan vazgeçme ve pişmanlık yaşama anlamına sahiptir. Git gel yaşanması sonrasında verecek olduğunuz kötü bir karar, pişmanlığı ortaya çıkaracaktır. Rüyanın öteki anlamı ise tekrar denemektir. Bir konuda daha önce tecrübe edilmiş olan bir durumun yeniden yaşanması görülecek demektir.

Rüyada Başkasının Annesinin Ölmesi:
Bu kişiyi tanıyor olmanız, kişinin annesi hayattaysa uzun ömürlü ve sağlıklı olacağına yorulur. Bu kişiyi tanımıyorsanız ise sizin sağlık sorunlarınız mevcutsa, bunların düzeleceğine işaret olarak yorumlanabilir. İki anlamda da kötü bir rüya olmadığını söylemek gerekir.

Rüyada Annenin Ölmesi ve Ağlamak:
Arkadaş çevresinde meydana gelecek olan dargınlıklara yorulmaktadır. Çok yakın dostluk ettiğiniz kişi veya kişilerle yaşayacağınız tartışmalar, sizi oldukça üzecektir. Bu durumun oldukça kısa süreli olacağı ve sonrasında; eskisinden daha güçlü bağlarla arkadaşlığınıza devam edeceğinize tabir eder.

Rüyada Ölmüş Annenin Tekrar Öldüğünü Görmek:
Rızalık anlamı taşımaktadır. Aile ya da yakın çevreden destek almak, onay almak şeklinde anlamlandırılmaktadır. İşin sonunda başarı yakalanması ve maddi anlamda da gelirin kendisini gösterecek olması, rüyanın işaretlerinden sayılmaktadır. Bu rüya ile ilgili olarak, uzun zamandır görülmeyen kişilerin görülmesi üzerinde de durulmaktadır. Özlem duyduğunuz ve uzak kaldığınız kişileri görmek, size oldukça iyi gelecek diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. yasemin dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 2. İnci DÜNYA dedi ki:

  Rüyada Annenin Ölmesi yazısı güzel tşkler Admin

 3. elif dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 4. kartalgaga dedi ki:

  Rüyada Annenin Ölmesi güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 5. efe dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 6. windows dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 7. gulsunbul dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 8. pisluq dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle