Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek

Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek:
Rüyada annenin öldüğünü görmek, sevinç anlamına gelir. Rüya tabirlerine göre rüyada ölen kişinin, gerçek hayatta ömrü uzun olur. Bu rüya için de rüyada annesinin öldüğünü gören kişinin annesinin sağlığının yerinde olacağına ve uzun yıllar yaşayacağına alamet ettiği yorumu yapılır. Bu rüya, öldüğü görülen kişi kadar, rüyanın sahibi için de hayır anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntılarının ve dertlerinin biteceği, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceği şeklinde açıklanır.

Rüyada Annenin Öldüğünü Öğrenmek:
Rüyada annenin öldüğünü görmek de aynı şekilde iyiye ve hayra alamet eder. Rüya sahibi için de, annesi için de güzel ve olumlu gelişmelerin olacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine işaret eder.

Rüyada Annenin Öldüğünü ve Mezarını Görmek:
Rüyada annenin öldüğünü ve mezarını görmek ferahlıktır. Rüyayı gören kişinin annesinden yana çok güzel bir haber alacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder. Kişi, rüyasında annesinin mezarında ağladığını görür ve gözünden de yaş akıtırsa bu da büyük bir müjdeye delalet eder.

Rüyada Annenin Öldüğünü Bilmek:
Rüyada annenin öldüğünü bilmek, o kişinin annesinin sağlığının, ağız tadının ve keyfinin yerinde olduğu anlamına gelir. Esenlik ve rahatlık olarak açıklanır diye yorumlanır.

Rüyada Annenin Ölüm Haberini Almak:
Rüyada annenin ölüm haberini almak, hayal kırıklığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin karşısına bazı aksiliklerin çıkması nedeni ile başarısız ve üzgün olacağına delalet eder. Rüyada annenin ölüm haberini almak rüya sahibi için uğursuzluktur diye tabir edilir.

Rüyada Annenin Ölmesi Görmek:
Rüyada annenin ölmesi iyi olan şeylere rivayet edilir. Rüya sahibine çok iyi gelecek, sıkıntısını unutturacak ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına delalet ederken, kişinin annesinin de hep yanında olacağı ile tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. myway dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 2. seyfullah dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 3. seda tatlıses dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 4. okan dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 5. suna dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 6. selam dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle