Rüyada Annemi Görmek

Rüyada Annemi Görmek:
Rüyada annemi görmek, hayır, iyilik, sıhhat, kazanç, kısmet ve şans olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının istediği yönde ilerleyeceğine, işlerine verimin hakim olacağına ve yaşamına kolaylık geleceğine rivayet edilir. Sağlık sorunlarının sona ermesine, problemlerin kolaylıkla çözülmesine, rızkın genişlemesine, gelirin artmasına ve hayatın yoluna girmesine işaret eder. Rüya sahibinin yüzünde gülücükler açtıracak gelişmeler olacak demek diye yorumlanır.

Rüyada Annemi Ağlarken Görmek:
Rüyasında annesini ağlarken gören kişinin annesi ile ilgili çok müjdeli bir haber alacağına ve sevinçten deyim yerindeyse adeta havalara uçacağına yorulur. Rüya sahibinin annesinin bir sağlık sorunu varsa onu atlatacağına, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, üzüntüsünü geride bırakacağına ve mutlu günlere kavuşacağına yorumlanır

Rüyada Annemi Ölmüş Görmek:
Rüya sahibinin annesinin uzun yıllar boyunca kendisi ile sağlıklı ve mutlu yaşayacağı anlamına gelir. Çünkü rüyada birisinin ölmesi her zaman hayır olarak kabul edilir ve rüyanın tam aksine ölen kişinin ömrüne ömür eklendiği yorumuna işaret eder.

Rüyada Annemi Hamile Görmek:
Rüyayı gören kişinin annesi ile yaşayacağı bir mutluluğu gösterir. Daha ziyade anneden gelecek güzel bir habere, yüz güldürecek bir gelişmeye ya da rüya sahibinin annesi hakkında yaşayacağı olumlu bir gelişmeye işaret eder.

Rüyada Annemi Gelinlikle Görmek:
Rüya sahibinin annesinin bir isteğinin veya dileğinin yerine geleceğine ve bu sayede annesinin muradına ereceğine delalet eder. Temiz ve iyi niyetlere, güzel düşüncelere, hayırlı şeyler yapmak için yola çıkmaya ve başarı elde etmeye delalet edilir.

Rüyada Annemi Hastanede Görmek:
Kurtuluş olarak açıklanır. Korkulardan, borçlardan, sağlık sorunlarından, gamdan, tasada ve kederden kurtulmaya, zorluklardan uzaklaşmaya, baş ağrısına neden olan her türlü musibetten de yakayı kurtarıp, huzuru yakalamaya işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. avvci dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Annemi Görmek..

 2. mev64 dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 3. Zeliha dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Annemi Görmek

 4. Aliş dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 5. mediha dedi ki:

  Rüyada Annemi Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 6. elif dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 7. cnyt8784 dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 8. serpil dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Orhan

 9. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle