Rüyada Anneanne Görmek

Rüyada Anneanne Görmek:
Rüyada anneanne görmek rüya sahibinin aile içi ve yakın akrabaları ile tabir edilir. Rüyasında anneannesini gören kişi her zaman aile içinden birinin hayır duasını alıyor ve o kişi tarafından her zaman destekleniyor demektir. Hatta o kadar ki rüya sahibi yanlış bir şey dahi yapsa, onun için dua eden ve onu koruyan kişi tarafından arka buluyor ve kendisine toz kondurulmuyor diye yorumlanır.
Rüya sahibi eğer erkekse rüyanın yorumu biraz daha farklı olur. Bir erkeğin rüyasında anneannesini görmesi ataerkil bir ailesi olduğuna ve bu nedenle anne ve babası tarafından kız kardeşleri ve ablalarından daha üstün tutulduğuna delalet eder. Rüya sahibi annesi babası için her zaman ön planda gelen evlat olarak yorumlanır.

Rüyada Anneanneye Sarılmak:
Rüya sahibinin zayıf bir anında karşısındakine söyleyeceği bir söz nedeni ile ya da o kişiye yapacağı bir hareketten dolayı sonradan kendinden utanacağına işaret eder. Rüya sahibi bu durumda kendine teselli verecek ve iyi hissetmesini sağlayacak birine ihtiyaç duyacak demektir.

Rüyada Anneanne Dede Görmek:
Rüya sahibinin çocukluğuna ve geçmişine özlem duyduğu, geçmişteki güzel günlerini ve ailesini özlediğine tabir edilir.

Rüyada Anne Görmek:
Rüya sahibi için her dileğinin yerine gelmesine, işinin gücünün rast gitmesine, kazancının ve keyfinin yerinde olmasına delalet eder. Rüya sahibi hiçbir zaman geçim sıkıntısına, hastalığa ve umutsuzluğa düşmeyecek diye tabir edilir.

Rüyada Ana Görmek:
Rüya sahibi için hasbel kader elde edeceği variyet olarak tabir edilir. Rüyasında anasını gören kişi gizemli bir şekilde bir toprak sahibi olacak ya da kendisine başına geçmesi için bir iş yeri kalacak diye tabir edilir.

Rüyada Anneyle Kavga Etmek:
Hayırlara işaret etmez, rüya sahibi için sıkıntı anlamına gelir diye tabir görülür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. bedir dedi ki:

  Tsk Admin

 2. emre dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 3. love dedi ki:

  cok güzel bir site A kategorisi hemde

 4. İnci DÜNYA dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 5. Servet dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 6. hilal dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle