Rüyada Anne Olmak

Rüyada Anne Olmak:
Rüyada anne olmak, İslami açıdan çok hayırlı ve kişi için nimetlerin artacağı, bolluğun ve bereketin eksik olmayacağı güzel bir hayata işaret eder. Sıkıntıda olan kişiler anne olduklarını görürlerse bütün duaları kabul olur ve dertlerinden bir hamlede kurtulurlar. Fazla vakit geçmeden kişinin geleceğe dönük projelere adım atacağına, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine ve aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına yorumlanır. Para sıkıntısı olanlar için rahat nefes alabilecekleri ve huzurlu bir psikolojiye kavuşacakları güzel günlerin geleceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına işaret eder.

Rüyada Anne Olamadığını Görmek:
Kişiye musallat olan bir sıkıntı veya nazarın etkisinden dolayı ruhsal açıdan bir bunalım yaşanacağına, aile içinden destek görecek olan rüya sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine işarettir. Anne olamadığını görmek hayal kırıklığına uğramak veya evlatları tarafından kötü muameleye maruz kalmak şeklinde de yorumlanır. Şanssızlıkların peş peşe geleceği bu dönemde kişinin dirayetli ve sabırlı davranması gerektiğine de alamet edilir.

Rüyada Anne Olan Birini Görmek:
Başka bir kadının doğum yapıp anne olduğunu görmek kişinin önündeki bir kısmeti başkasın kaptıracağına, beğenmediği bir fırsatı yanlış değerlendirmek sonucunda ilerde pişmanlık duyulacağını bildirir. Kişinin çok zamandır görmek için can attığı ancak bir araya gelemediği biri ile sürpriz bir şekilde iletişime geçerek görüşeceğini de müjdeler. Yardım görmek ve akraba ilişkilerini iyi tutmak için çaba harcamak anlamına da gelir diye yorumlanır.

Rüyada Anne Olmanın Psikolojik Yorumu:
Genellikle bayanların gördüğü rüyalar arasındadır ve anne olmak isteyen, çocuk sahibi olmak isteği ile yanıp tutuşan, bu konuda tedavi olan ya da anne olmasında engel olan kişilerin psikolojilerini simgeleyen bir rüyadır. Çocuk kaybeden kimselerin de gördüğü rüyalar arasında yer alır diye açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. fatoş dedi ki:

  Teşekkürler

 2. paradise dedi ki:

  Çok sağol yaa. A dahada ekleyin:D

 3. Beyaz dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 4. Sıla dedi ki:

  Rüyada Anne Olmak yazısı güzel tşkler Admin

 5. black dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 6. Edibe dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 7. hugo dedi ki:

  Ben bu A yazısını begenırım

 8. Neslihan dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 9. Çetin dedi ki:

  Ben bu A yazısını begenırım

 10. pisluq dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 11. AdeM dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 12. harun dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle