Rüyada Anne Baba Görmek

Rüyada Anne Baba Görmek:
Rüyada anne baba görmek, uzun, mutlu ve sağlıklı bir hayat sürmeye alamet eder. Hayır olarak kabul edilir ve rüya sahibinin dileklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, hayatının daha kolay, güzel ve keyifli bir hale geleceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin makbul işler yapan biri olduğuna, bu sayede ailesinin kendisi için hayır dualarını eksik etmediğine tabir edilir.

Rüyada Anne Baba ile Kavga Etmek:
İyi bir rüya olduğu söylenemez çünkü bu rüya uğursuzluk, şanssızlık, mutsuzluk yaşamaya, kısmetin kesilmesine, rızkın ve kazancın azalmasına, işlerin düşmesine, rüyayı gören kişinin zor günler geçirmesine, yokluğa, kıtlığa ve sıkıntıya düşmesine delalet eder.

Rüyada Anne Baba Boşanması:
Huzursuzluğa, can sıkıntısına, moral bozukluğuna ve mutsuzluğa neden olacak bazı haberlerin alınacağına ya da böyle olayların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin zor ve kötü günler yaşayacağına, çevresindekilerle arasının açılacağına, ağız tadının ve neşesinin de kaçacağına alamet eder.

Rüyada Anne Baba Mezarı Görmek:
Hayırlara yorulur ve rüyayı gören kişinin helal olan kazanca ve alın teri ile kazandığı dünya malına sahip olacağı, geleceği için karlı işlere gireceği, ailesini daha iyi şartlarda yaşatmak için yeni atılımlarda bulunacağına işaret eder.

Rüyada Anne Babanın Öldüğünü Görmek:
Anne babadan yana gelecek güzel haberler ve gelişmeler sayesinde mutlu olmaya ve sevinmeye tabir edilir. Bu rüya, tam aksi şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin anne ve babasının rahat ve kolay bir hayat geçireceği ve her daim kendisinin yanında ve başında olacaklarına delalet eder.

Rüyada Anne Babanın Evlenmesi:
Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin annesinin ve babasının birbiriyle evlenmeleri hayır fakat başka kimselerle evlenmeleri şer olarak tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. serengil dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 2. cansu dedi ki:

  Tsk Admin

 3. burcin dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Anne Baba Görmek

 4. kadriye dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 5. kerem dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 6. ercandream16 dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 7. DEMIR dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Orhan

 8. berna dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

 9. Cemil dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

BİR YORUM YAZ
site ekle