Rüyada Anfi Görmek

Rüyada Anfi Görmek:
Rüyada anfi görmek, genellikle kalabalık ortamlara girilip çıkılacağını ve rüya sahibinin bir süre boyunca günlerini telaş içinde geçireceğini, iş ile ilgili toplantılara katılacağını bildirir. İşlere yetişmekte güçlük çeken rüya sahibinin hayat temposunun artması sonucunda zaman zaman stresli günler geçireceğini, kendisini gergin hissedeceğini de işaret eden rüya, bazen bir ev ya da işyeri inşa ettirmek anlamlarına da gelir. Kişinin iş dışında kalan zamanlarını da dolduran meşguliyetlere sahip olacağına yorulan rüya, genç kişilerin akademik bir kariyere yöneleceklerini ve özellikle bilim alanında pek çok çalışmaya imza atarak isimlerini saygın ve önemli hale getireceklerini de işaret eder.

Rüyada Anfide Ders Verdiğini Görmek:
Rüyada anfide ders vermek, kişinin yakınlarına akıl vereceğine, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine yorumlanır. İş konusunda tecrübelerini başkaları ile de paylaşacak olan rüya sahibinin her zaman kendisini geliştireceğine, bu dönemde karşısına çıkan pek çok fırsat sayesinde hayatının çok yoğun bir hal alacağına, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine yorumlanır. Sorumluluklarla dolu, temposu yüksek ve maddi olanakları iyi olan bir hayat anlamına da yorumlanır.

Rüyada Anfi Yaptırdığını Görmek:
Anfi yaptırmak kişinin hayırlı bir işe imza atması, pek çok kişiyi ilgilendiren müjdeli bir haber vermesi şeklinde yorumlanır. Kazancının bir kısmı ile başkalarına da düzenli şekilde yardım edecek olan rüya sahibinin İslami olarak da sevabı bol kimseler arasına gireceğini müjdeleyen rüya, ileri yaşlarda olan kimselerin yeniden eğitim almak için öğrenim görmek isteğine de işaret eder.

Rüyada Anfi Görmenin Psikolojik Yorumu:
Genellikle kişinin mevcut işinde ya da görevinde en iyiyi hedeflemesi ve hayatındaki her şeyi en mükemmel şekilde yapmayı istemesi, hırslı ve azimli şekilde yoluna devam etmesi olarak ifade edilen rüya, kararlı ve güçlü bir kişiliğe sahip olunduğunu delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. hikmet_tirkanko_197 dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 2. BirDOST dedi ki:

  Rüyada Anfi Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 3. efe dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 4. turker dedi ki:

  Çok sağol yaa. A dahada ekleyin:D

 5. bekir dedi ki:

  sağolun Orhan

 6. Tuba dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Orhan.

 7. ece dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle