Rüyada Ananas Görmek

Rüyada Ananas Görmek:
Rüyada ananas görmek, rüya sahibinin ahlaklı oluşu, düzgün karakteri, olgun duruşu, iyimserliği, anlayışı, hoşgörüsü ve temiz kalpliliği sayesinde çok sevildiğine ve itibar gördüğüne işaret eder. Rüya sahibi iş yerinde mesai arkadaşları, mahallesinde ve apartmanında komşuları, arkadaş çevresinde de dostları tarafından el üstünde tutulan, korunan, kollanan ve özlenen kişi olarak tasvir edilir. Bu rüya bazen de seyahate çıkmaya delalet eder.

Rüyada Ananas Yemek:
Rüyada ananas yemek, hayırlı olaylar yaşamaya, hayırlı kişilerle karşılaşmaya ve onlardan gelecek iyiliğe ve menfaate delalet eder. Rüyayı gören kişini çevresinde sevince neden olacak güzel olaylar yaşanacak ve rüya sahibi sevdiklerinin mutluluklarına tanıklık edip, onların mutluluğunu paylaşacak diye tabir edilir.

Rüyada Ananas Almak:
Rüyasında ananas aldığını gören kişi, hayırlı ve müjdeli haberler alacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibinin dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına işaret eder.

Rüyada Ananas Suyu İçmek:
Rüyada ananas suyu içmek, rüya sahibinin zorunlu olarak başka bir ev açması gerekeceğine, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine yorulur. Rüya sahibini teselli edecek ve kendisine moral olacak şey de bu evi birkaç sevdiği kişi ile paylaşacağına delalet eder.

Rüyada Ananas Ağacı Görmek:
Rüyada ananas ağacı görmek, rüya sahibinin çevresinde kişiyi çekemeyen ve kendisine zarar vermenin planlarını yapan kimselerin olduğu anlamına gelir.Kişi, çevresindeki insanları güvenme konusunu yeniden gözden geçirmeli demektir.

Rüyada Hindistan Cevizi Görmek:
Rüyada Hindistan cevizi görmek, bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin kazançlı işlere gireceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine işaret eder. Rüya sahibi ilerleyen yaşlarında elde edeceği varlık sayesinde sayılı zenginlerden olmayı başaracak diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. pol dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 2. elif dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 3. ergün dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 4. macintosh dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle