Rüyada Anakonda Görmek

Rüyada Anakonda Görmek:
Rüyada anakonda görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin çok başarılı olacağına, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, herkesi kendine hayran bırakacağına ve toplumda tabiri caizse sivrilerek ön plana çıkacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisini yükseltecek, ileriye taşıyacak, saygınlık edinecek oluşumların içinde yer alacağına bu sayede herkesin tanıdığı bir isim haline geleceğine delalet eder.

Rüyada Anakonda Yılanı Görmek:
Rüyada anakonda yılanı görmek de tıpkı anakonda görmek gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin alacağı ödüller ve kazanacağı zaferler sayesinde toplum içinde örnek gösterilecek kimse olacağına, insanlara öncülük edeceğine ve yaptıkları ile onları cesaretlendireceğine işaret edilir.

Rüyada Anakonda Yılanı Öldürmek:
Rüyayı gören kişinin sevinçli, müjdeli, mutluluk verici ve sürpriz gelişmeler yaşayacağına, hayatının düzene gireceğine, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine alamet eder. Rüya sahibinin zor, sıkıntılı ve kötü günlerini atlatmanın yollarını bulacağına ve hayırlı günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Anakonda Isırması:
Rüyayı gören kişinin canın yanmasına, huzurunun kaçmasına, başının ağrımasına ve rahatının da bozulmasına neden olacak bazı tatsız durumlarda kalacağına rivayet edilir ve şanssızlık yaşamaya yorulur. Rüya sahibinin kendisine uğursuzluk getirecek adımlar atacağına ve zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Anakonda Görmek:
Rüyayı gören kişinin makamının yükselmesine ve itibarının da artmasına vesile olacak girişimlerde bulunacağına bu sayede hayallerine, hedeflerine, amaçlarına ve istediği hayata kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin kariyerinde kendisine bir merdiven daha atlatacak adımlar atacağına yorumlanır.

Rüyada Sarı Anakonda Görmek:
Rüyayı gören kişinin maddi gücünün azalacağına, geçiminin güçleşeceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına alamet eder. Rüya sahibinin çetin günler yaşayacağına, hastalanacağına, üzüleceğine ve kendini çok çaresiz hissedeceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Cemil dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 2. Dilek balcı dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 3. muhittin_1967_dajsv dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 4. Ahben dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 5. xado dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 6. Şebnem dedi ki:

  Çok çok güzel A

 7. Ayşe dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 8. KALBIM dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle