Rüyada Anahtarlar Görmek

Rüyada Anahtarlar Görmek:
Rüyada anahtarlar görmek, rüyayı gören kişinin emniyette olacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, işinin de hep yürüyeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hak ettiklerini kolayca ve sorunsuzca elde edeceği bu sayede bolluğa ve berekete kavuşacağı gibi aynı zamanda rahata ereceğine yorumlanır.

Rüyada Altın Anahtarlar Görmek:
Rüyayı gören kişinin geleceğinin çok açık ve parlak olduğuna, bu sayede evinden de, işinden de bereketin, nurun ve kudretin eksik olmayacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine yorulur. Rüya sahibi kalıcı olacak mutluluk, başarı ve zenginlik elde edecek diye yorumlanır.

Rüyada Eski Anahtarlar Görmek:
Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kısmet alacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin yeni mülke, mallara, işe ve daha yüksek bir gelire sahip olacağına, her şeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Anahtarların Kırılması:
Rüyayı gören kişinin çok inandığı ve umutlandığı işlerden yana tabiri caizse hevesinin kursağında kalacağına, özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, maddi olarak zarar edeceğine, borçlanacağına, geçim sıkıntısı içine düşeceğine alamet eder.

Rüyada Anahtarları Atmak:
Rüya sahibinin rızkının kesilmesine, elinin de darlığa düşmesine neden olacak işlere gireceğine bu nedenle eline geçecek fırsatları kaybetmiş olacağına, şansını kendi eliyle engelleyeceğine, kötü, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Anahtarla Kapı Kilitlemek:
Rüyayı gören kişinin can ve mal güvenliğini her şeyden ileri tuttuğuna, garanti olmayacak hiçbir yola girmeyeceğine ve hiçbir işe soyunmayacağına, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine alamet olunur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Ayla dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 2. tuIin dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 3. Mustafa dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 4. Neslihan dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 5. Neslihan dedi ki:

  Rüyada Anahtarlar Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 6. aşk dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 7. Dogan dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Orhan

 8. mediha dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle