Rüyada Anahtar Vermek

Rüyada Anahtar Vermek:
Rüyada anahtar vermek, kişinin yoksul kimselere yardım eden biri olduğunu gösterir. İşsiz kişilere iş olanağının sunulması, evlenecek kimselerin ev kurmalarına yardım edileceği anlamlarına da gelir. Rüyada anahtar vermek başkasına güzel bir kısmet sunmak ve fırsat vermek anlamına geldiği gibi, İslami olarak da kişinin çok iyiliksever ve güzel ahlaklı biri olduğuna işaret eder. Kişinin akıllıca davranmadığı ve mantıklı kararlar almadığı, bu nedenle de maddi kayıplar yaşayarak fakirleşeceği anlamlarına gelir. Rüyada anahtar veren kimse kendi kısmetini de başkalarına kaptırır demektir.

Rüyada Anahtar Almak:
Tanıdığı bir kişiden anahtar aldığını gören kişi işsiz ise güzel bir iş fırsatı elde eder. Şansı yaver gider ve hayatı güzelleşir. Anahtar aldığını gören kimse bekar ise evlenir, evli ise yeni bir ev ya da mülk satın alır. Anahtar genellikle iyi şansa, fırsatlara, yeni bir işe, ev, araba veya dükkan gibi mal sahibi olmaya yorumlanır. Anahtar aldığını gören kişinin tüm hayatı değişir, daha zengin bir yaşamı olur. Küskünlük yaşayan kimseler için de barışmaya işaret eder.

Rüyada Anahtar Kaybetmek:
Sevilen bir kimse ile ayrılık yaşanacağına, kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına, büyük bir fırsatı değerlendiremediğinden dolayı çok pişmanlık duyacağına yorumlanır. Rüyasında anahtar kaybeden kimse hayatını değiştirecek bir şansı görmezlikten gelir. Ortaklı iş sahibi olanlar ortaklarından ayrılırlar ve işleri ters gider, maddi anlamda da ciddi kayıplar söz konusu olucağına tabir edilir.

Rüyada Anahtar Vermek Psikolojik Yorumu:
Rüya sahibinin gerçek hayatta yardım etmek istediği yakınları ve sevdikleri olduğuna işaret eder. Anahtar vermek bazı durumlarda ayrılık veya küslük gibi durumlar yaşayan kişilerin o kimselere bir şans daha vermek istediklerine de yorumlanmaktadır. Psikolojik olarak kişinin kendisine de şans verilmesini istediği bazı durumların varlığına işaret ettiği gibi, aynı zamanda pişmanlıklar ve üzüntüler yaşandığının da göstergesi diye açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. behcet_n_1981 dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 2. Duygu dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 3. Fatih dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 4. CANSU dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 5. Çetin dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 6. tumer dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 7. hamit dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 8. deneycii dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 9. richh dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 10. PC Basinda dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 11. Halil İbo dedi ki:

  O kadar güzel ki Orhan

 12. SeLim dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle