Rüyada Anahtar Kaybetmek

Rüyada Anahtar Kaybetmek:
Rüyada anahtar kaybetmek, mekân değişikliği veya iş değişikliğidir. Bu rüya dünya yaşamında oluşacak herhangi bir değişiklik anlamındadır. Anahtar genellikle güç, kuvvet ve iş anlamındadır. Bu yüzden anahtar kaybetmek bazen de kuvvetten düşmek, nüfuzundan olmaya da yorulmaktadır. Bu rüya aile yaşamında görülecek tatsızlıklara, küçük tartışmalara da alamet olabilir.

Rüyada Anahtarla Kapıyı Açmak:
Rüyasında anahtarla herhangi bir kapı açan kimse yeni bir işe başlar. Bu rüyayı gören kişi çok hayırlı olacak, maddi anlamda da oldukça iyi getirisi olan, güzel bir işe girer. Anahtarla kapı açmak daima güzel ve hayırlı bir rüyadır; kapatmak ise tam tersidir. Kapı kapatıp kilitleyen kişinin hayatında önemli değişiklikler olur. Bu, işini kaybetme, önüne çıkan fırsatları tepme olarak tabir edilir.

Rüyada Elinde Anahtar Tutmak:
Rüyada elinde anahtar tutan kişinin ibadet noktasında iyi olduğuna ve güzel kulluk ettiğine yorulmaktadır. Rüyada elinde tuttuğu anahtarı yere düşüren, ibadetini yapamadığı, bu konuda rahat olduğu ve kulluk bakımından bir takım hataların içinde olduğuna tabir edilir.

Rüyada Elinde Birden Çok Anahtar Bulunduğunu Görmek:
Rüyada elinde birçok anahtar tutan kişinin karşısına hiç ummadığı güzellikte fırsatlar çıkar. Bu rüya yol ayırımına gireceğinize, size sunulan seçeneklere ve hayatınızı değiştirecek güzel imkanlara tabir edilir.

Rüyada Kendisine Anahtar Verildiğini Görmek:
Rüyada kendisine anahtar verildiğini gören kişi yakın zaman içerisinde evlenir. Bu rüya kadın veya erkeğin karşısına çıkacak iyi bir kısmete delalet edilir.

Rüyada Anahtar Aradığını Görmek:
Rüyasında anahtar arayan kişi, büyük bir iş kurar ve kendisine varlıklı ve dürüst bir adam yardım eder. Bu rüya kazanılacak helal mal ve paradır. Rüyasında anahtar arayan, gerçek hayatta isteklerine ve arzularına kavuşup mutlu olur diye tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. aslan dedi ki:

  Thanks Admin.

 2. KaderimNET dedi ki:

  Tsk Admin

 3. züleyha dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Anahtar Kaybetmek

 4. meryem dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 5. sinan dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 6. aslan dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 7. beytullah dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Anahtar Kaybetmek yazıları çok güzel..

 8. Sardunya dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelOrhan

BİR YORUM YAZ
site ekle