Rüyada Anahtar Bulmak

Rüyada Anahtar Bulmak:
Rüyada anahtar bulmak, çok büyük bir şans elde edileceğini gösterir. Kişinin karşısına çıkan iş fırsatlarını da simgeleyen rüya aynı zamanda bekar kimseler için güzel kısmetlerin de habercisidir. Hem iş, hem aşk yaşamında olumlu gelişmelerin yaşanacağına delalet eden rüya, öte yandan alınacak yeni bir eve veya gayrimenkule de yorumlanır. Taşınmaya, farklı bir işe girmeye, kendi işini kurmaya veya sınavlarda alınacak büyük bir başarıya da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Anahtar Kaybetmek:
Rüya sahibinin şanssız ve kısmetsiz bir döneme girdiğine haber verir. Elde avuçta bulunanların kaybedileceğine de yorumlanan rüya, kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görmediğini veya değerlendiremediğini de işaret eder. Bazı durumlarda anahtar kaybetmek nişan atmaya, evli kişilerin boşanmasına ve bu türde ayrılıklara da tabir edilmektedir. Anahtar kaybeden kişi daha sonra kaçırdığı fırsatlardan dolayı büyük pişmanlıklar ve üzüntüler duyar. Hatalara açık bir hayat sürüldüğüne ve İslami açıdan da imanı güçsüz kişilere delalet eder.

Rüyada Anahtar Bulmak ve Sonra Kaybetmek:
Rüya sahibinin kendisi için çok yararlı olan bir işe girip, kısa sürede vazgeçeceğine ve pişmanlık duyacağına işaret eder. Bazı yorumcular, kişinin özel hayatında yaşanan sıkıntılı durumların düzelip, sonra yeniden bozulacağını veya ayılık yaşayıp yeniden birleşen kişilerin mutluluklarının çok sürmeyeceğini de söylerler. İslami açıdan ise, kişinin dengesiz bir hayat sürdüğüne ve dini kuralları çiğnediğine, gerekli vecibeleri, sorumluluklarını yerine getirmediğine bu nedenle sık sık bunalımlar yaşadığını, kısmetinin kapandığını söylemektedir.

Rüyada Anahtar Bulmak Psikolojik Yorumu:
Kişinin içinden çıkılması güç problemlerle savaştığını ve sürekli olarak çözüm arayışında olduğunu simgeleyen sembolik bir rüyadır. Bazı durumlarda olması çok istenilen bir duruma yönelik uğraşlar verildiğini, kişinin karşısına çıkan fırsatlar konusunda ne yapacağını bilemediği bir durum içinde olduğunu da simgeler. Anahtar aynı zamanda kişinin yeni bir ev veya araba almayı düşündüğü durumlarda da sembolik olarak görülen rüyalar arasında yer almaktadır diye açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. serpil dedi ki:

  Güzel konular.

 2. tülayım dedi ki:

  Beğendim. Admin

 3. fIash dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 4. tuIin dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 5. ERDEM dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 6. Bu adam dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 7. cemal dedi ki:

  cok güzel Rüyada Anahtar Bulmak

 8. Su Damlası dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle