Rüyada Anahtar Almak

Rüyada Anahtar Almak:
Rüyada anahtar almak, rüyayı gören hayatını zorlaştıran durumlardan kurtulacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, yaşadığı kötü olaylardan çıkardığı ders ile bir daha hata yapmayacağına ve sorunlarının çözdükten sonra gireceği bir işten çok hayırlı ve büyük miktarda para kazanacağına ve bu parayı çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına delalet eder.

Rüyada Anahtar Aldığını Görmek:
Rüya sahibinin, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan yapacağı küçük ama başarılı bir atılım sayesinde kurtulacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına ve sorunlarını bu sayede çözüp iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine yorumlanır.

Rüyada Ölen Birinden Anahtar Almak:
Rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki bir sıkıntıdan, vefat eden uzak bir akrabasından kalan bir miras ile kurtulacağına, bu sayede ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, zorluklardan bu sayede kurtulacağına ve çok daha iyi bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Birinden Anahtar Aldığını Görmek:
İş hayatında ve aile hayatında sıkıntı zamanlar geçiren ve çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin, eş, dost ya da akrabalarından birinin maddi desteği sayesinde sorunlarından kurtulacağına, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Anahtar Vermek:
Rüya sahibinin, iş hayatında kötü bir döneme gireceğine, maddi olarak çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok büyük kayıplar vereceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük önlemler alınması gerektiğine ve kazanılan bir miktar paranın dikkatli kullanılması gerektiğine alamet eder. Aynı zamanda, yaşanan sıkıntıların aile hayatında da çok büyük sorunlara ve tartışmalara yol açacağına, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Harika

 2. aysu dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 3. AhSen dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 4. Gülçin dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 5. tülayım dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Anahtar Almak

 6. dcreina dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 7. intelv2 dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 8. suna dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 9. hatice dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 10. ADAM dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Orhan.

 11. İsimsiz dedi ki:

  cok güzel bir site A kategorisi hemde

BİR YORUM YAZ
site ekle