Rüyada Ana Görmek

Rüyada Ana Görmek:
Rüyada ana görmenin tabiri, rüyanın pozisyonuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Kişini rüyasında öz annesini görmesi kişinin büyük bir mala ya da paraya sahip olacağına, kişinin annesinin kendine doğum yaptığını görmek sağlığa, devaya ve huzur bulmaya, kişinin rüyasında annesiyle konuşması kişinin lehine sonuçlanacak bir işe delalet eder. Rüyada annesi ile oturduğunu görmek, tehlikeden, sıkıntıdan ve dertte uzakta olmak anlamına gelir. Anneyi dövmek ciddi bir sağlık sorununa, annenin ağlaması, çok büyük bir hata yapmaya ve sonrasında azap çekmeye, anneye sarılmak yanlış bir karar almaya fakat geri dönmek için geç kalmaya, rüyada kişinin kendini annesinin karnında görmesi ayrı kalmış ailenin yeniden bir araya gelerek, birbirine kenetleneceği ve sıkıca sarılacağı anlamına gelir. Kişini rüyasında annesinin kendisi ile konuşmadığını görmesi, istediklerinin olmayacağı, anneyi ölmüş olarak görmek de hiç ummadık bir şeyden dolayı sevinç yaşayacağı olarak yorumlanır.

Rüyada Ana Kucağı Görmek:
Rüyada ana kucağı görmek kişinin birisinden göreceği anlayışa, hoşgörüye ve güler yüze işaret eder. Rüyasında ana kucağı gören kişi birinden yardım da görecek demektir.

Rüyada Ana Sütü Görmek:
Rüyada ana sütü gören ve emen kişi işlerinde yüksek bir makama gelir, başarı ve zafer elde eder. Rüyasında annesinin sütün emdiğini gören kişi herkes tarafından alkışlanacak olan bir iş yapma onuruna nail olacak diye tabir edilir.

Rüyada Anneyi Öpmek:
Bir kişi eğer rüyasında annesini öptüğünü görürse annesiyle bir araya gelecek ve özlem giderecek demektir. Fakat annesi yaşamıyorsa çok sevdiği biriyle kavuşacak ve hasret gidereceğine alamet edilir.

Rüyada Anne Olduğunu Görmek:
Bir bayan rüyada kendisini çocuk doğurmuş ve anne olmuş görürse bu içinde bulunduğu mutsuzluktan, kaostan ve kargaşadan kurtularak huzur bulacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Zülfiye dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 2. AYDIN dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 3. züleyha dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 4. ally dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Orhan

 5. rose dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

BİR YORUM YAZ
site ekle