Rüyada Amir Görmek

Rüyada Amir Görmek:
Rüyada amir görmek, esenlik, ferahlık, huzur ve rahatlık anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresindeki hayırlı, iyi ve temiz kalpli kişilerin varlığına delalet eder. Bunlar, kişiye faydası olan, tok gözlü, merhametli ve ağır başlı kimseler olarak tasvir edilirler. Rüya sahibinin en zor günlerinden yanında olan, ona moral ve güç veren kimseler olduklarına işaret eder.

Rüyada Amir Olmak:
Rüyada amir olmak, rüya sahibinin başının ağrıyacağı ve canın sıkılacağı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, duygularına kapılıp, bir anlık öfkeyle gözünü karartacak ve hırsla, sinirle çok büyük laflar edecek ya da fevri davranarak bazı adımlar atacak, sonradan da ortalığı temizlemekle uğraşacak diye yorumlanır.

Rüyada Amirle Konuşmak:
Rüyada amirle konuştuğunu gören kişi, mutlu olacağı, rahata kavuşacağı ve hayatının yoluna girmesini sağlayacak bir haber alacak demektir. Bu rüya bazen de kısmet şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin karşısına hayırlı bir kısmet kapısının açılacağına alamet eder.

Rüyada Amirle Kavga Etmek:
Rüyada amirle kavga etmek, aksilik ve sorun yaşanacağına yorulur. Kişi, bir takım sorunlar yaşayacak, yanlış kişilere bulaşacak ve bu nedenle de başına pek çok musibet gelecektir diye açıklanır. Sıkıntı, zorluk ve üzüntü olarak tabir edilir.

Rüyada Yönetici Görmek:
Rüyada yönetici görmek, rüyayı gören kişinin hayatında çok önemli başarılara imza atacağına işaret eder. İşinde profesyonelliğe yükseleceği, çok iyi bir kariyer sahibi olacağı, sıra dışı projeler ve fikirler üreteceği bu sayede de büyük ödüller alacağına tabir edilir

Rüyada Yönetici Olmak:
Rüyada yönetici olmak, rüya sahibinin çok çalışacağına, inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına delalet eder. Kişi, mesleğinde istediği noktaya yükselmeyi başaracak diye işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. richh dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

 2. HAKAN dedi ki:

  Harika A

 3. sebnem dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 4. kadir dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 5. yıldız dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 6. adıle dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 7. okan dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 8. Halil İbo dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 9. Ayşenur dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 10. kemalk46 dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle