Rüyada Amerika Görmek

Rüyada Amerika Görmek:
Rüyada amerika görmek, rüyayı gören kişinin yapacağı işlerde ve ortaya koyacağı projelerde çok başarılı olacağına ve yöneticileri tarafından çalışmalarının beğenilmesi sonucu, yüksek bir mevkiye getirileceğine ve bu yüzden daha önce arkadaşlık etmiş olsun ya da olmasın birçok kişi tarafından kıskanılacağına ve nazar ve dedikoduya maruz kalacağına işaret edilir.

Rüyada Amerika’ya Gitmek:
Rüyada Amerika’ya gitmek, başıboş insanlarla yapılan arkadaşlığın rüya sahibini bozduğuna ve artık mutlu bir yuva kurup çoluk çocuğa karışması gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Amerika’da Olduğunu Görmek:
Rüyada amerika’da olduğunu görmek, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı ve hayatını çok olumsuz bir şekilde etkileyen baskıdan kurtulmasına ve özgürlüğe kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Kendini Amerika Dışında Görmek:
Rüyada kendini Amerika dışında gören kişinin, uzun ve yorucu çalışmalardan ve projelerden sonra kazanacağı büyük paraya karşın sağlığında hem ruhsal açıdan hem bedensel açıdan sorularla karşılaşacağına alamet edilir.

Rüyada Avrupa’ya Gitmek:
Rüyada Avrupa’ya gitmek, başka bir ülkeye gidilip para kazanmak için iş aranacağına ve iş bulunduktan sonra maddi durumun düze çıkarılacağına delalet edilir.

Rüyada Avrupa’da Olmak:
Rüyada avrupa’da olmak, rüya sahibinin, iş hayatı için giriştiği çalışmalar ve yaptığı seyahatler sayesinde kültür düzeyinde yaşanacak yükselmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Yabancı Memleket Görmek:
Rüyada yabancı memleket görmek, iş hayatında yaşanacak büyük başarılar sayesinde üst kademelerde görev almaya ve kazanılacak para ile mal ve mülk satın almaya alaet meder.

Rüyada Yoksul Memleket Görmek:
Rüyada yoksul memleket görmek, rüyayı gören kişinin yapacağı bir hata ya da istemeden söyleyeceği bir yalan yüzünden insanlar arasındaki saygınlığını yitirmesine ve güven eksikliğinden ötürü iş kaybına uğrayıp çok büyük parasal kayıplar vererek iflasa uğramasına işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. kardelen dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 2. hayal dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 3. ahmetkutukoglu dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 4. sevda22 dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Amerika Görmek yazılarınız güzel

 5. blackboy dedi ki:

  Harika A

BİR YORUM YAZ
site ekle