Rüyada Ameliyat Görmek

Rüyada Ameliyat Görmek:
Rüyada ameliyat olmak, hayatın yolunda gideceğine, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin sessiz, sakin, huzurlu ve mutlu bir hayatı olacak demektir. Mutluluk verici haberlere, olumlu gelişmelere, doğru kararlara ve müjdeli haberlere delalet eder. Rüya sahibinin hiçbir ciddi ve önemli sorunun olmayacağı, tehlikelerden de uzak kalacağı anlamına işaret eder.

Rüyada Ameliyat Olmak:
Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişi, hayatından yana hayır görecek, afiyette olacak, sorunlarından, dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacak demektir. Rüya sahibinin keyfinin, huzurunun, rahatının ve ağız tadının yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada Ameliyat Edilmek:
Rüyada ameliyat edilmek, rüya sahibinin gönlüne aşk düşeceğine, duyguların karşılık bulacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına alamet eder.

Rüyada Ameliyathane Görmek:
Rüyada ameliyathane görmek, rüya sahibinin iyi bir sırdaş olduğuna ve bu nedenle pek çok kişinin kendisine dert ortağı olarak rüya sahibini tercih ettiğine tabir edilir. Kişi, ketum, güvenilir ve olgun olması dolayısıyla çevresinde çok seviliyor ve saygı görülüyor diye işaret eder.

Rüyada Ameliyathanede Olmak:
Rüyada ameliyathanede olmak, rüya sahibinin tüm hastalıklarından, derdinden, üzüntüsünden kurtulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin, içinden çıkamayacağı ya da altından kalkamayacağı hiçbir sorunu olmayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Ameliyat Etmek:
Bir kişi eğer rüyasında birini ameliyat ettiğini ve bu işe ehil olduğunu görürse o kişi aşk ya da evlilik hayatından yana çok şanslı olacak ve aradığını bulacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibi bekârsa sevgilisinden, evliyse eşinden yana çok mutlu olacak ve ondan hayır görecektir. Sonu mutlu bitecek birlikteliklere, hayırlı olacak izdivaçlara işaret eder. Özel hayatın yolunda gideceğine alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. sule dedi ki:

  Mesafe tanımaksızın trip atabilecek canlıya KADIN denir..

 2. selam dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim

 3. dalkavak dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam.

 4. esmeray dedi ki:

  cok güzel bir site

 5. aytac dedi ki:

  tek eksik olan resimler.

 6. akanborsaci dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 7. Çetin dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 8. yakamoz dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 9. ece dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 10. Gülseren dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 11. gul dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

BİR YORUM YAZ
site ekle