Rüyada Amca Görmek

Rüyada Amca Görmek:
Rüyada amca görmek baba ve babanın soyundan gelen kişilere tabir edilir. Rüyada amca görmek kişi için son derece hayırlı bir rüyadır, bu rüyada hikmet vardır. Rüyada amcasını gören kişi dertlerinin çarelerini bulur ve huzura kavuşur. Sağlık sorunu varsa eski sıhhatine ve neşesine yeniden döner, işsizse çok saygın ve tanınmış bir kurumdan iş teklifi alır, yoklukta ya da kıtlıktaysa kazanç elde eder. Ayrıca rüyasında amcasını gören kişinin tüm dilekleri yerine gelir, hayalleri de gerçekleşir. Bir kişi rüyasında amcasının keyfinin ve neşesinin yerinde olduğunu görürse bu dinde güzellik olarak yorumlanır. Rüyada amcasının öldüğünü gören kişi iyi olmayan şeylerle karşılaşacak ve canı sıkılacaktır. Rüyasında gerçek amcasını gören kişi, her işi başaracak kudrete sahip olur demektir.

Rüyada Amca Oğlu Görmek:
Rüyada amcasının oğlunu gören kişinin etrafında kendisi için hayırlı ve faydalı kimseler olduğuna ve rüya sahibinin o kişilerce çok sevilip, korunmaya çalışıldığına delalet eder.

Rüyada Amca Karısını Görmek:
Rüyada amcasının karısını gören kişiye, çok sevineceği bir armağan paketi verilecek demektir. Paketin içindeki armağan küçük ama rüya sahibi için kocaman bir mutluluk olarak yorumlanır.

Rüyada Amca Oğluyla Evlenmek:
Rüyada amca oğluyla evlenmek ortak olan mal anlamına gelir. Rüyasında amcasının oğluyla evlendiğini gören kişiye, üzerinde diğer aile fertlerinin de hakkının olduğu bir mal ya da para kalacak demektir diye tabir edilir.

Rüyada Amca Çocuklarını Görmek:
Rüyasında amcasının çocuklarını gören kişi, duygusal bir boşluk yaşıyor ve bu nedenle de kendini dünyada yapayalnızmış gibi hissediyor diye tabir edilir. Rüya sahibi ya kardeş özlemi duyuyor ya da dertlerine derman olacak, hiçbir şey yapamıyorsa bile derdini dinleyecek gerçek bir dosta ve sırdaşa ihtiyaç duyuyor demektir.

Rüyada Amca Ve Babayı Görmek:
Tüm ülkenin tanıdığı ve sevdiği bir kişi olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına, büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, yapılan iyiliklerin karşılığını bulacağına ve güzel ve hayırlı bir ilişkiye başlanacağına delalettir. Rüyada amca ve babayı üzgün görmek, hayırlı başlayan ve büyük başarı getiren bir çalışmanın kısa süre içinde sıkıntıya gireceğine, maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına ve kardeşler arasında parasal bir konudan ötürü tartışma yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Amca Ve Dayı Görmek:
Hem baba tarafından hem anne tarafından aile büyüklerinin desteğiyle büyük bir iş girileceğine, bu sayede çok büyük kazanç elde edileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına işarettir. Rüyada yaşlı amca ve dayı görmek, istenen her şeye kısa süre içinde sahip olunacağına, hayalperest bir kişi olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına ve rahata erileceğine işaret eder.

Rüyada Amca Kızı Görmek:
Güzel ve rahat geçecek bir ömre yorulur. Rüyayı gören kişinin, çok iyi bir mevkiye terfi alacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve ferahlığa çıkılacağına yorumlanır. Rüyada amca kızı görmek ve sarılmak, aile bireyleri ile birlikte uzun bir yolculuğa çıkılacağına, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünya evine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada Amca İle Kavga Etmek:
Aile büyükleri ile ters düşüleceği, yapılan bir işten büyük zarar edileceği, kardeşler arasına kara kedi gireceği, kazanılan büyük bir yarışmanın kaybedilmiş sayılacağı, hayal kırıklığı yaşanacağı, ele geçen kazancın büyük bir kısmının kaybedileceği, zor zamanlar geçirileceği, rakiplerin yapacağı bir kötülükten ötürü zarara uğranacağı anlamına gelir. Rüyada amca ile kavga etmek ve barışmak, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına delalet eder.

Rüyada Amca İle Evlenmek:
İnsanların hiç beklemediği bir karar alınacağına, bu kararın arkasından gidileceğine, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğrayacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğrayacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve elde bulunan işin bir sorundan ötürü kaybedileceğine alamettir. Rüyada amca ile evlenmek ve boşanmak, büyük bir maddi zararın kıyısından dönüleceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Amca Görmek:
Talihsiz bir durumla karşı karşıya kalmaya, elde avuçta bulunan malın ve mülkün bir kısmını satmaya, kıskançlık krizine girmeye, rakiplerin uzun zamandan beri üzerinde çalıştıkları bir tuzağa düşmeye, verilen emeklerin heba olduğunu görmeye, eşle kavga etmeye, uzun süreli bir ayrılık yaşamaya, iş hayatındaki prestiji yitirmeye ve bir türlü toparlanamamaya yorumlanır. Rüyada ölmüş amca ve dede görmek, uzak bir yerden gelecek kötü bir haberler büyük bir sıkıntının içine düşüleceğine, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına ve sıkıntılı bir iş hayatına sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada Amca Torunu Görmek:
Aile bağlarının güçlü olması sayesinde gidilen yolda her zaman destek alınacağına, büyük başarılara imza atılacağına, kısa zamanda büyük bir zenginliğe sahip olunacağına ve verilen sözlerin yaşanacak olan sıkıntılara ve üzüntülere rağmen tutulacağına alamettir. Rüyada amca torununu gülerken görmek, rüya sahibinin, kendisine yeni bir iş kurmakla ilgili planlarını gerçeğe dönüştüreceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine ve muhtaç insanlara ettiği yardımlar sayesinde çok mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Amca Oğlunu Dövmek:
İş dünyasında pek tasvip edilmeyen durumlarla karşılaşılacağı, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceği, güzel giden bir işte parasal olarak kötü bir duruma düşüleceği, atılan adımların bazı hataları beraberinde getireceği, aksiliklerin birbiri ardına baş göstereceği, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağı, mal ve mülkte büyük bir eksilme yaşanacağı ve hayırsız bir kişi yüzünden yolda kalınacağı anlamına gelir. Rüyada amca oğlunu birini döverken görmek, yapılan bir hata ile çok sevilen ve değer verilen bir kişinin arkadaşlığının kaybedileceğine, yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına delalet edilir.

Rüyada Amca Oğlunun Öldüğünü Görmek:
Kötü günler yaşanacağı anlamına gelir. Aile bireylerinin çok üzüntü duymasına sebep olacak bir durum yaşanacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine ve gereksiz yere bir çalışmaya girileceğine yorumlanır. Rüyada amca oğlunun öldüğünü ve dirildiğini görmek, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda bazı sorunlar yaşanacağına, bu sorunlar yüzünden kısa sürecek bir işin gereğinden fazla uzayacağına ve kötü günler geçirileceğine alamet edilir.

Rüyada Amca Kızıyla Evlenmek:
Kişinin, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünya evine gireceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, bolluk bereket içinde yaşayacağına ve kazancının günden güne daha da artacağına işarettir. Rüyada amca kızıyla evlenmek istememek, zor bir karar verme sürecine girileceğine, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, dertlerin artacağına, rakiplerle bir tartışma yaşanacağına ve uzun bir süre boyunca yalnız kalınacağına alamet edilir.

Rüyada Amca Görmenin Psikolojik Yorumu:
Şüphesiz aileye dair bazı duyguları ifade eder. Bu rüyayı gören birey aile konusundaki meselelere karşı duyarlı, yeri geldiğinde söz hakkını kullanacak, düşüncelerini ve görüşlerini de aile büyükleri ve küçükleri ile paylaşacak kadar onlarla ilgili ve onlara karşı sorumluluk sahibi demektir. Bireyin öyle kendini ailesinden soyutlamış, kendi işleri için ve sadece kendi dünyasında yaşayan biri olmadığını gösterir. Söz konusu sevdikleri olduğunda tavrını kesin olarak gösterecek, elinden gelen fedakarlığı yapacak ve yeri geldiğinde de masaya yumruğunu sert şekilde vuracak kimsedir. Yani bireyin varlığının farkında olduğunun ve aile içindeki yerini de iyi bildiğinin bir yansıması olarak açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 23 YORUM
 1. SeLim dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel

 2. escapee dedi ki:

  cok güzel

 3. mrdrea dedi ki:

  Allah hepinizedn razı olsun

 4. Tuğçe dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız

 5. cnyt8784 dedi ki:

  cok güzel bir site

 6. Atilla dedi ki:

  Rüyada Amca Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 7. myway dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 8. AdeM dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 9. seyirci dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 10. serpil dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 11. doktorNO dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 12. glkoguz dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Amca Görmek..

 13. gulsunbul dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 14. ayse dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 15. harun dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 16. Kemal dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 17. mehmet dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 18. hayal dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 19. seda tatlıses dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 20. Canan dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 21. kardelen dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 22. b0001s dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 23. dcreina dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle