Rüyada Ambulans Görmek

Rüyada Ambulans Görmek:
Rüyada ambulans görmek kulağa kötü de gelse aslında rüyanın aksine hayırlı şeylere delalet eder. Rüya sahibinin kötü kişilerden, kazalardan ve belalardan uzak olacağına ya da son anda teğet geçeceğine işaret eder. Rüyasında ambulans gören kişinin, hayatı boyunca hastaneye düşmesini ve yatakta yatmasını gerektirecek bir hastalığı olmayacağına yorulur. Rüya sahibi en fazla nezle ve grip gibi basit hastalıklara yakalanacak demektir.
Rüyada ambulans görmek rüya sahibi için uzun, mutlu ve sıhhatli geçecek bir ömrün habercisi olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin yanından hızla bir ambulansın geçip gittiğini görmesi sıkıntılı bir olayın yaşanması anlamına gelir. Rüyada ambulansın öttüğünü duymak da fevri davranışları nedeni ile toplumda ve insanlar arasında infial ve izdiham yaratan kişiye delalet eder.

Rüyada Ambulans Kullanmak:
Rüya sahibinin hemen hallolacak işine işaret eder. Rüya sahibinin sabırsızlandığı şeyin uzun sürmeden, sonuca ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Ambulans Şoförü Görmek:
Çok çalışan kişiye delalet eder. Rüya sahibi uzun süren çalışma saatleri nedeni ile çok yoruluyor demektir. Bu rüya kendisine yakında bir hastalığa yakalanacağı yönünde delalet eder.

Rüyada Ambulans Sürmek:
Rüyada ambulansı kendi sürdüğünü gören kişi tabir yerindeyse kendi söküğünü kendi diken, işini başkasına bırakmayan kimse olarak yorumlanır. Rüya sahibi istediği bir işi kendi lehine sonlandırmak için kendisi koşturur ve yorulur diye yorumlanır.

Rüyada Ambulans Aramak:
Bir danışman ya da yardımcı tutmak şeklinde ifade edilir. Rüya sahibinin omuzundaki yükü hafifletmesi ve yeni işler alabilmesi adına personeline bir kişi daha ekleyip, ondan yardım almasına işaret eder.

Rüyada Ambulansa Binmek:
Rüyada ambulansa binmek pek hayra alamet olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin yaşayacağı nahoş olaylara ve karşılaşacağı işgüzar kişilere işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. mediha dedi ki:

  Emeğinize sağlık.

 2. polyana dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.

 3. burak dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 4. lutfiye dedi ki:

  cok güzel

 5. Bu adam dedi ki:

  Yureginize saglik.

 6. Dilek balcı dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 7. Ayşe dedi ki:

  Çok sağol yaa. A dahada ekleyin:D

 8. Mahmut dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 9. refaba_2014 dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 10. erman amasya dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 11. kizilay dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 12. dursun dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 13. Gülcan dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

BİR YORUM YAZ
site ekle