Rüyada Alüminyum Görmek

Rüyada Alüminyum Görmek:
Rüyada alüminyum görmek, rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu halden ve yaşadığı hayattan memnun olmadığı halde kendisinde bunları değiştirecek gücü bulamadığı anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisine nasip edilene razı geldiğine, daha ileriye gitmek, daha iyisine ve fazlasına sahip olmak için cesaret edemediğine kendisini bu konuda çaresiz ve aciz hissettiğine delalet edilir.

Rüyada Alüminyum Tencere Görmek:
Rüyayı gören kişinin kıt kanaat geçindiğine, kazancını giderlerine tabiri caizse ucu ucuna denk getirdiğine, her ay faturalarını nasıl ödeyeceğini, kirasını nasıl vereceğini düşündüğüne, hayatının bu kısır döngüde devam edip gittiğine işaret eder.

Rüyada Alüminyum Folyo Görmek:
Rüyayı gören kişinin akıl hocası olan, ona doğru yolu gösteren, onun eksiklerini ve hatalarını örten, onu olgun kimse haline getirmek için çabalayan, onu koruyan, kollayan, seven ve değer veren bir kişiye alamet edilir.

Rüyada Alüminyum Kazan Görmek:
Rüyayı gören kişinin işinde çok daha iyi noktalara geleceğine, kazancının artacağına, rızkının genişleyeceğine ve çok daha kolay bir hayatının olacağına işaret eder. Rüya sahibi olanaklarının çoğalması sayesinde daha kaliteli bir yaşam sürecek diye tabir edilir.

Rüyada Alüminyum Tepsi Görmek:
Rüyayı gören kişinin mücadeleyi ve kararlılığı elden bırakmadığı, istekle ve inançla çalıştığı sürece işlerinin hep rast gideceğine, başarılarının çoğalacağına ve rüya sahibinin makam sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Alüminyum Çaydanlık Görmek:
Rüyayı gören kişinin elinin darlaşacağına, geçiminin zorlaşacağına, sahip olduklarının eksileceğine işaret eder ve rüya sahibinin darlık içinde olacağına, kısmetsizlik yaşayacağına, işsiz ve aşsız kalacağına delalet edilir.

Rüyada Alüminyum Tabak Görmek:
Rüyayı gören kişinin ticarette başarısız olacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine işaret eder. Mutsuz ve başarısız olmaya yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ayse dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 2. anay_1978_uzptt dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 3. sebahat dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 4. Sema dedi ki:

  Rüyada Alüminyum Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 5. berna dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 6. cobra dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

BİR YORUM YAZ
site ekle