Rüyada Altınlar Görmek

Rüyada Altınlar Görmek:
Rüyada altınlar görmek, rüyayı gören kişinin çevresinin kalabalıklaşacağına, kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, o kimseler sayesinde büyük fırsatlar elde etme şansına nail olacağına ve bu insanları kendisine Allah tarafından gönderilen yardımcılar olduğuna inanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin beklentilerinin gerçekleşeceğine, sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine, mutluluğunun da artacağına işaret eder.

Rüyada Altınlar Bulmak:
Rüyayı gören kişinin kısmetli ve bereketli işler yapacağına, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, bundan duyduğu haz ve güvenle bundan sonra hiç kaybetmeyeceğine bilakis daha büyük işlere atılma cesareti göstereceğine delalet eder.

Rüyada Altınlar Takmak:
Rüyayı gören kişinin gösterişli bir hayat yaşamak istediğine, tüm eksiklerini kolaylıkla giderebileceği rahatlığa kavuşmanın hayalini kurduğuna ve bunun peşinde koştuğuna işaret eder. Rüya sahibinin kolay ve kısa yoldan, az çalışarak ama çok gelir elde etmek istediği ve bunun yollarını aradığını tabir eder.

Rüyada Küçük Altınlar Görmek:
Rüyayı gören kişinin az birikimle gireceği işten çok kazançlı çıkacağına, elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine ve geçiminin de kolaylaşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin berekete kavuşacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Çeyrek Altınlar Görmek:
Rüyayı gören kişinin maddi yükümlülüklerini zorlanmadan yerine getireceğine, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, bu sayede kafasının huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada Külçe Altınlar Görmek:
Rüyayı gören kişinin variyetinin önemli bir bölümünün elinden kayıp gideceğine tabir edilir. Rüya sahibinin mali açıdan sarsılmasına ve uzun süre kendisini toparlayamaz hale gelmesine neden olacak işler yapacağına, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. bedriye dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 2. Bilemezdimki dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 3. Beyaz dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 4. CANSU dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 5. kbalci51 dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 6. love dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle