Rüyada Altına Kaçırmak

Rüyada Altına Kaçırmak:
Rüyada altına kaçırmak, zenginliğe işaret eder. Rüya sahibinin eline yüklü bir miktar para geçecektir. Maddi açıdan oldukça rahatlayacak ve refah düzeyi yükselecektir. Eğer rüyada altına kaçırdığını herkes görmüş ise, zenginliği uzun sürecek ve daha da artacaktır. İşleri yoluna girecek ve belli bir düzene oturacaktır. Rüya sahibi iş hayatında yükselme aşamasına geçecek demektir.

Rüyada Altına Kaka Yapmak:
Rüyada altına kaka yapmak, altınla yorumlanır. Rüya sahibi altın sahibi olup altının değerlenmesi ile zenginleşir. Aynı zamanda rüya sahibi mal sahibi olur. Bu mal da kiraya verilerek kazanç sağlanır. Kişi, elde edeceği kazanç ile ailesine bakma yükümlülüğünü de yerine getirir. Ailede para kazanan tek kişi olacak diye tabir edilir.

Rüyada Kaka Yapmak:
Rüyada kaka yaptığını gören kimse, iş hayatıyla ilgili yeni şeyler yaşar. Bir iş değişikliği olabilir ya da terfi edebilir. Bu da daha iyi imkanları sağlar. Bazı rüya tabircilerine göre, bolluk ve rahatlık anlamına gelir. Rüya sahibi sıkıntılarından kurtulur ve feraha erişir. Bazı tabircileri ise haram mal kazancı olarak tabir edilir.

Rüyada Kaka Yapan Birini Görmek:
Rüyada kaka yapan birini gören kimse, o kişiyle bazı ilişkiler kurar. Birbirlerine karşı yükümlülükler taşırlar. Daha çok iş ilişkisi olacak bu ilişki, her iki taraf için de kazanç sağlayacaktır. Birbirlerine olan güven ve sadakat ilişkilerinin en önemli unsuru olacaktır. Ancak yine de rüya sahibi dikkatli olmalıdır çünkü karşısındaki kişi rüya sahibinden daha büyük çıkar sağlama amacındadır.

Rüyada Bokunu Görmek:
Rüyada bokunu gören kimse, sıkıntılı günler geçirecektir. Rüya sahibi kendi yaptığı davranışlar sebebiyle kendine zarar verecek ve istemediği olaylar yaşayacaktır. Bu nedenle büyük bir hüsran yaşayacaktır. Rüyada boka bastığını gören kimse, hayatında önem verdiği bazı simgeleri kaybedeceğine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. halil dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 2. züleyha dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 3. Mahmud dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 4. osman dedi ki:

  Teşekkürler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle