Rüyada Altına Çiş Yapmak

Rüyada Altına Çiş Yapmak:
Rüyada altına çiş yapmak, gerçek hayatta yükselmek, mutlu olmak, sıkıntılardan kurtulup rahatlamaktır. Rüyada altını çişle dolduran kişi eğer mutsuzluk yaşıyor ve herhangi bir durumdan dolayı sıkıntı içinde bulunuyorsa en yakın zamanda tüm bu üzüntülerini unutturacak ve bu acılardan kurtulacak bir olay yaşar ve bu olay sonucunda eski huzurlu günlerine geri dönecektir.

Rüyada Altına Herkesin İçinde Çiş Yapmak:
Bu rüya, hareketlerine dikkat etmeyen, konuştuğu lafı kulağı duymayan bu nedenle de sürekli toplum içinde küçük düşen bir adama işaret eder. Herkesin önünde çiş yapan kimse, gerçek hayatta da utanacağı bir fiil işler veya insanlar arasında rezil olmasına neden olacak yanlış hareketlerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada Kaka Yapmak:
Bu rüya mal ve mülkün, çokça paranın, makam ve derecedeki artışın sembolüdür. Rüyasında kaka yapan kimse yaptığı miktarca mal sahibi olur, işleri açılır, çalışmalarından çok miktarda para kazanır ve sözü dinlenen, toplum içinde sivrilen bir kimse olacağına işaret eder.

Rüyada Tuvalete Çiş Yapmak:
Rüyasında temiz ve güzel bir tuvalete çiş yapanın dünya ve ahret hayatı güzelleşir, dünyevi işleri yoluna girer, bazı sıkıntıları son bulur, mutluluk ve huzura kavuşur. Rüyasında pis ve dar bir tuvalete çiş yapmak kişinin eline geçecek az miktarda mala, hayırlı olmayacak paraya veya yaşayacağı bazı sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Uygun Olmayan Bir Yere Çiş Yapmak:
Rüyasında hiç de uygun olmayan bir yere çiş yapan, hayatına dikkat etmez, insanları umursamaz ve bunun sonucunda da toplum içinde başkalarına zulmeden ve onları mutsuz eden, sevilmeyen ve daima kötü anılan bir kimse olur. Bazen de bu rüya gören kişi için yanlış bir iş yapmaya, eğer uygun olmayan bir yere işedikten sonra pişman oluyorsa gerçek hayatta da kendisine çeki düzen vermeye delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Sevgi dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 2. Canan dedi ki:

  Ben bu A yazısını begenırım

 3. burcin dedi ki:

  Thanks Admin.

 4. Aliş dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Altına Çiş Yapmak..

 5. xado dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 6. Gülcan dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 7. rose dedi ki:

  Harika A

 8. meldak16 dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 9. gul dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 10. yaren dedi ki:

  Thanks Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle