Rüyada Altın Kaybetmek

Rüyada Altın Kaybetmek:
Rüyada altın kaybetmek, rüyayı gören kişinin işlerindeki verimin düşmesi nedeni ile kazancının da azalacağı günlerin geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin gelirinin giderlerini karşılamaya yetmeyeceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına ya da yarınlarda yaşayacağı iyi ya da kötü günler için biriktirdiği parasını da harcamak durumunda olacağına delalet eder.

Rüyada Altın Kaybettiğini Görmek:
Rüya sahibinin yolunda giden hayatında karşısına bazı aksilikler çıkacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Altın Bilezik Kaybetmek:
Rüyayı gören kişinin mesleğindeki performansının ve isteğinin düşmesi nedeniyle yaptığı işin kalitesinin de düşeceğine, sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine bu nedenle kazancının düşeceğine ve bunun da tüm düzenini ve hayatını alt üst edeceğine delalet edilir.

Rüyada Altın Küpe Kaybetmek:
Bir kişinin rüyasında altın küpe kaybetmesi iyi değildir. Rüya sahibinin işinde sürekli yanlışlar yapacağına, kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine ve bu nedenle de mutsuz, üzgün, parasız ve huzursuz olacağı bir dönem geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Altın Künye Kaybetmek:
Rüya sahibinin özellikle de ticaret hayatında itibarının düşmesine neden olacak kadar gerileyeceğine, maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına ve bir süre temel ihtiyaçlarını karşılamak dışında bir şey yapamayacağına işaret eder.

Rüyada Altın Bileklik Kaybetmek:
Rüyada altın bileklik kaybetmekle, altın bilezik kaybetmek aynı anlama gelir. Rüya sahibinin bazı nedenlerle kendini işine veremeyeceğine ve eskisi kadar verimli olamayacağına bunun da işyerinde kendisi için büyük sorun yaratacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu sebeple işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalacağına ve zor duruma düşeceğine yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. gul dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site

 2. hayal dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 3. burhan dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 4. Mahmut dedi ki:

  Çok sağol yaa. A dahada ekleyin:D

 5. beytullah dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

 6. KEZBAN dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 7. niyazi dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle